Алмати. 17-річний Енгель успішно дебютував у Турі, Чорич вийшов у друге коло

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 08:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Результати першого ігрового дня на турнірі ATP 250 у Казахстані
Almaty Open – ATP 250
Алмати, Казахстан • 14-20 жовтня • хард (зал) • $1,117,465
Діючий чемпіон: Адріан Маннаріно (Франція)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Джастін Енгель (Німеччина, WC) – Коулман Вонг (Гонконг) 7:5, 6:4
Борна Чорич (Хорватія) – Фабіан Марожан (Угорщина, 7) 6:4, 7:6 (4)
Максиміліан Мартерер (Німеччина) – Дамір Джумхур (Боснія та Герцеговина) 7:5, 6:4
+

Джастін Енгел(№458 ATP) здобув перемогу у своєму першому матчі на рівні ATP. Зазначимо, що цього року 17-річний німецький тенісист почав повноцінно грати на турнірах ITF та виграв чотири титули М15. На початку місяця він зміг дійти до чвертьфіналу на “челенджері” у Вільєні. У другому колі Енгел зустрінеться з 31 ракеткою світу Франсіско Серундоло.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram =”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/PBER_ynTu34″ frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.