Нінбо. Бултер зіграє проти Аддад Травня у другому колі, Ма Єсінь вперше виграла матч в основній сітці

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 08:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Результати другого ігрового дня на турнірі WTA 500 у Китаї

+
Кеті Бултерза місце у чвертьфіналі боротиметься з Беатріс Аддад Травня, яку вже двічі обігравала цього року. Зазначимо, що в серпні тенісистки також зустрічалися в Торонто, де бразилійка знялася з матчу через травму спини після двох зіграних геймів. WTA і святкувала свою першу перемогу. У другому колі китаянка зустрінеться з чемпіонкою Вімблдона Барборою Крейчиковою. net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.