Шеньчжень. Урсу програв восьмому сіяному в першому колі основної сітки “челенджера”

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 08:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Перша ракетка України Вадим Урсу зазнав поразки у своєму стартовому матчі на “челенджері” у Китаї
Shenzhen Longhua Open – ATP Challen Tour >
Шеньчжень, Китай • 14-20 жовтня • хард • $133,250
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло
Вадим Урсу (Україна) – Джеймс Маккейб ( Австралія, 8) 6:2, 3:6, 3:6 Поєдинок було перервано вчора, при рахунку 4:2 у вирішальному сеті на користь австралійського тенісиста. Вадим Урсу у цій зустрічі тричі подав навиліт, припустився семи подвійних помилок (у суперника – 10 ейсів і 4 подвійні), зробив чотири брейки і п'ять разів програв свою подачу. , де він заявлений разом із Григорієм Ломакіним із Казахстану. У першому колі їм протистоятиме пара Уго Бланше/Біллі Харріс (Франція/Великобританія).