Six Kings Slam. Синнер із “бубликом” переміг Медведєва і зіграє проти Джоковича за місце у фіналі

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 8:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Перша ракетка світу Яннік Сіннер легко виграв свій перший матч на виставковому турнірі в Ер-Ріяді
Six Kings Slam

Ер-Ріяд, Саудівська Аравія • 16-19 жовтня • хард (зал)

Чвертьфінал
Яннік Сіннер (Італія) – Данило Медведєв (-) 6:0, 6:3

Італійський тенісист вп'яте за шість матчів, зіграних цього року переміг Данила Медведєва. Синнер тричі подав навиліт, зробив п'ять брейків та відіграв усі п'ять брейк-поінтів суперника.

За місце у фіналі Яннік Сіннер зіграє проти Новака Джоковича, якого переміг кілька днів тому у фіналі “Мастерса” в Шанхаї.

Нагадаємо, що переможець цих змагань отримає 6 млн. доларів призових. Кожен учасник турніру гарантовано отримає від організаторів 1,5 млн. доларів США. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram iframe width=”870″ height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/GCz6SWOzsqE?si=5YhCUEhfStrxBPR3″ title=”YouTube відеоплеєр” frameborder=”0″ allowfullscreen>