Алмати. Тіафо здолав Еванса у своєму стартовому матчі, Жукаєв на відмові Махача пройшов у свій дебютний чвертьфінал

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 8:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт На турнірі ATP 250 у Казахстані завершилися матчі другого кола
Almaty Open – ATP 250
Алмати, Казахстан • 14-20 жовтня • хард (зал) • $1,117,465
Чинний чемпіон: Адріан Маннаріно (Франція)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге коло

Френсіс Тіафо (США, 1) – Деніел Еванс (Великобританія, Q) 6:7(10), 7:6(4), 6:3
Олександар Вукіч (Австралія) – Адріан Маннаріно (Франція, 8) 7:6(4), 6:3
Карен Хачанов (-, 3) – Отто Віртанен (Фінляндія) 7:6(2) ), 7:6 (3)
Бейбіт Жукаєв (Казахстан, WC) – Томаш Махач (Чехія, 5) 3:1 (відмова)

+

Френсіс Тіафо здобув шосту перемогу в десяти зіграних матчах проти Деніела Еванса і проведе десятий чвертьфінал цього сезону. Американець спробує вшосте вийти до півфіналу, якщо обіграє Александара Вукіча.

Бейбіт Жукаєв (№213 ATP) вперше зіграє у чвертьфінал на турнірі ATP. Суперником казахстанця буде Карен Хачанов.
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.