Алмати. Вукіч зупинив Дакворта, Діалло вперше вийшов до чвертьфіналу на рівні Туру

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла в третє коло змагань після відмови Анісімової 09.10.24 08:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Результати матчів середи на турнірі ATP 250 у Казахстані
Almaty Open – ATP 250
Алмати, Казахстан • 14-20 жовтня • хард (зал) • $1,117,465
Діючий чемпіон: Адріан Маннаріно (Франція)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Александар Вукіч (Австралія) – Джеймс Дакворт (Австралія) 6 :4, 7:5
Томаш Махач (Чехія, 5) – Тимофій Скатов (Казахстан, WC) 6:3, 6:4

Олександар Вукічперервав переможну серію співвітчизника, який минулого тижня виграв титул на “челенджері” у Ханчжоу. За вихід до чвертьфіналу австралієць боротиметься з п'ятим сіяним Адріаном Маннаріно, якого вже обігравав цього року на турнірі ATP 250 в Уїнстон-Сейлемі. >Друге коло

Олександр Шевченко (Казахстан) – Аслан Карацев (-, Q) 6:1 6:7(5), 7:5
Франциско Серундоло (Аргентина, 4) – Джастін Енгель (Німеччина, WC) 6:4,7:6(3)
Габріель Діалло (Канада) – Борна Чорич (Хорватія) 7:6(1), 6:4
>Алехандро Табіло (Чилі, 2) – Максиміліан Мартерер (Німеччина) 6:2, 6:4

Франсіско Серундоло проведе третє протистояння з Олександром Шевченком цього року: у березні він обіграв його на “Мастерсі” в Індіан-Уеллс, а півтора тижні тому поступився на турнірі такої ж категорії в Шанхаї.

Габріель Діалло вперше зіграє у чвертьфіналі турніру ATP, в якому зустрінеться з другим сіяним Алехандро Табіло.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram

Друзі, проект “Komentator. net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.