Антверпен. Де Мінор та Оже-Альясім стартували з перемог і вийшли до чвертьфіналу

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 8:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Результати матчів середи на турнірі ATP 250 у Бельгії
European Open – ATP 250
Антверпен, Бельгія • 14-20 жовтня • хард (зал) • €767,455
Діючий чемпіон: Олександр Бублик (Казахстан)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло
Даніель Альтмайєр (Німеччина) – Жіль Арно Байї (Бельгія, WC) 6:4, 6:3

+
Друге коло

Алекс де Мінор (Австралія, 1) – Роберто Карбальєс Баена (Іспанія) 2:6, 6:4, 6:2
Уго Гастон (Франція) – Маріано Навоне (Аргентина, 7) 6:4, 6:7( 3), 7:6 (4)
Фелікс Оже-Альясім (Канада, 3) – Мартон Фучович (Угорщина) 6:7(4), 6:4, 6:2
Роберто Баутіста Агут (Іспанія) – Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина, 6) 7:6(2), 6:4

Алекс де Мінор провів свій перший матч після поразки у чвертьфіналі US Open на початку вересня. Далі австралійський тенісист спробує взяти реванш у Уго Гастона за поразку у першому колі Ролан Гаррос минулого сезону.

Фелікс Оже-Альясім вийшов уперед у рахунку очних протистоянь із Мартоном Фучовичем (3-2). У чвертьфіналі канадець зустрінеться з Роберто Баутістою Агутом, якого переміг у трьох з п'яти матчів проти нього. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram “100%” height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/QUz6yzd_pDc” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net “просить вашої підтримки!”
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.