Стокгольм. Вавринка вдруге в сезоні переміг гравця з топ-50, Грикспор та Рууд зустрінуться у 1/4 фіналу

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 8:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт Результати матчів третього ігрового дня на турнірі ATP 250 у Швеції
BNP Paribas Nordic Open – ATP 250
Стокгольм, Швеція • 14-20 жовтня • хард (зал) • €767,455
Діючий чемпіон: Гаель Монфіс (Франція)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Перше коло

Алехандро Давидович Фокіна (Іспанія) – Тьяго Агустін Тіранте (Аргентина) ) 7:6(2), 6:2
Стен Ваврінка (Швейцарія, WC) – Брендон Накашима (США, 6) 6:4, 6:4
Кантен Аліс (Франція) – Суміт Нагал (Індія) 6:0, 6:4

b>Стен Ваврінка (№217 ATP) втретє поспіль обіграв Брендона Накашиму і здобув другу перемогу цього сезону над гравцем, що входить до топ-50 рейтингу. Далі екс-третій номер рейтингу зустрінеться з Алехандро Давидовичем Фокіною.

Томмі Пол (США, 4) – Ласло Джере (Сербія, Q) 6:2, 7:6(2)
Домінік Штрікер (Швейцарія, PR) – Маттео Берреттіні (Італія) 7:6(6), 6:4
Таллон Грикспор (Нідерланди, 7) – Джейкоб Фьорнлі (Великобританія, Q) 7:6(0), 6: 3
Каспер Рууд (Норвегія, 2) – Лоренцо Сонего (Італія) 6:3, 7:6(3)

Домінік Штрикер (№317 ATP) вперше з жовтня минулого року зміг обіграти суперника з топ-50, і загалом для нього ця перемога стала вже 12-ю у подібних зустрічах. Швейцарський тенісист вчетверте в кар'єрі вийшов у чвертьфінал на турнірі ATP.

Таллон Грикспорзупинив переможну серію Джейкоба Фернлі з 13 матчів поспіль і вперше за чотири місяці зіграє у чвертьфіналі. Суперником нідерландця буде Каспер Рууд, який перервав свою серію із трьох поразок. На старті сезону норвежець переміг Грікспора в рамках командного турніру United Cup. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. “490” src=”https://www.youtube.com/embed/NGdyR4-YFLI” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.