Осака. Три тенісистки вперше зіграють у півфіналі змагань на рівні Туру

Новини

Сьогодні, 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Результати чвертьфінальних матчів на турнірі WTA 250 у Японії

Діан Паррі (Франція, 7) – Клара Таусон (Данія) 6:3, 1:6, 6:3

Аой Іто, Кімберлі Біррелл та Сюзан Ламенс вперше вийшли до півфіналу турніру WTA. Нагадаємо, що японська тенісистка вперше виступає в основній сітці змагань, австралійка зіграла четвертий чвертьфінал, а представниця Нідерландів – друга.

Аой Іто та Кімберлі Біррелл грали один проти одного цього року в чвертьфіналі турніру ITF W75 у Фукуоці, де австралійка у підсумку стала чемпіонкою. Кінг, де сильнішою була французька тенісистка. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram “https://www.youtube.com/embed/4-_nMU8Nm18″ frameborder=”0” allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми дуже хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.