Six Kings Slam. Синнер за 2,5 години переміг Джоковича і вийшов у фінал, де гратиме за рекордні призові

Новини

11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 08:41
Ухань. Цуренко не змогла дограти матч другого кола проти Лінетт На виставковому турнірі в Саудівській Аравії завершився перший півфінальний поєдинок
Six Kings Slam
< span style="color:#636363">Ер-Ріяд, Саудівська Аравія • 16-19 жовтня • хард (зал) •

Півфінал< /b>Яннік Сіннер (Італія) – Новак Джокович (Сербія) 6:2, 6:7(0), 6:4

Яннік Сіннер вчетверте поспіль переміг Новака Джоковича і втретє зробив це цього сезону. Минулого тижня італієць переміг сербського тенісиста у фіналі “Мастерса” у Шанхаї. У сьогоднішньому поєдинку, який тривав 2,5 години, обидва гравці подали по дев'ять ейсів. Синнер припустився сім подвійних помилок, проти двох у Джоковича, зробив шість брейків і програв три гейми на своїй подачі.

У фіналі змагань Яннік Сіннер зіграє проти переможця матчу між іспанцями Карлосом Алькарасом та Рафаелем Надалем. Нагадаємо, що чемпіон турніру отримає шість мільйонів доларів призових, що буде новим рекордом для чоловічого та жіночого тенісу.