Антверпен. Бергс обіграв четвертого сіяного, Легечка та Ціціпас посперечаються за місце у півфіналі

Новини

Вчора, 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Результати матчів четверга на турнірі ATP 250 у Бельгії
European Open – ATP 250
Антверпен, Бельгія • 14-20 жовтня • хард (зал) • €767,455
Діючий чемпіон: Олександр Бублик (Казахстан)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге коло

Маркос Гірон (США, 8) – Артур Ріндеркнех (Франція) 7:6(4), 7:6(4)
Зізу Бергс (Бельгія) – Себастіан Баес (Аргентина, 4) 6:3, 6:4
Іржі Легечка (Чехія, 5) – Даніель Альтмайєр (Німеччина) 6:4, 6:3
Стефанос Ціципас (Греція) , 2) – Тьягу Зайбот Вілд (Бразилія, Q) 7:6 (5), 4:6, 7:5 Зізу Бергс (№69 ATP) записав у свій актив другу перемогу над гравцем із топ-30 і вдруге у кар'єрі вийшов у чвертьфінал на рівні ATP. Свій перший такий матч він провів у 2023 році у Гштааді. Далі бельгієць зустрінеться з Маркосом Гіроном, який вшосте цього року і вперше за три місяці зіграє на цій стадії турніру ATP.

Іржі Легечка та Стефанос Ціципас проведуть четверту очну зустріч. Грецький тенісист виграв у двох із цих протистоянь, проте цього сезону представник Чехії здобув свою першу перемогу над Циципасом.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті у Telegram

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.