Іракліон (W35). Олійникова за дві години перемогла першу сіяну “нейтралку” і втретє у сезоні зіграє у фіналі турніру ITF

Новини

Вчора, 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла у третє коло змагань після відмови Анісімової Українська тенісистка Олександра Олійникова гратиме за титул на турнірі ITF W35 у Греції

У півфінальному поєдинку українка, яка займає 307-е місце рейтингу WTA, з рахунком 6:2, 6:4 перемогла 171 ракетку світу “нейтральну” Катерину Макарову, яка була посіяна під першим номером. Олійникова припустилася двох подвійних помилок, програла три гейми на своїй подачі і зробила шість брейків. Зустріч тривала майже дві години ігрового часу.

23-річна Олійникова 11-й раз у кар'єрі зіграє у фіналі турніру ITF в одиночному розряді і боротиметься за свій шостий титул. Цього року українка втретє дійшла фіналу (виграла титул на турнірі ITF W35 у Данії).

У фіналі змагань в Іракліоні Олександра Олійникова зіграє проти румунської тенісистки Ірини Бари (№241 WTA), якій поступилася у трисетовому поєдинку у минулорічному чвертьфіналі турніру ITF W25 в Італії.