Бол (М15). Бєлінський поступився у вирішальному матчі турніру і не зумів здобути четвертий титул ITF у сезоні

Новини

18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла у третє коло змагань після відмови Анісімової Український тенісист В'ячеслав Бєлінський зазнав поразки у фіналі змагань ITF M15 у Хорватії jpg” />
У вирішальному матчі турніру українець, який займає 517-е місце в рейтингу ATP, поступився тенісистові з Боснії та Герцеговини Андрію Недичу (№780 АТР) – 3:6, 6:7(2). Бєлінський чотири рази подав навиліт, припустився стільки ж подвійних помилок, програв чотири гейми на своїй подачі і зробив два брейки.

20-річний В'ячеслав Бєлінський восьмий раз зіграв у фіналі турніру ITF в одиночному розряді боровся за свій шостий титул. Цього року українець провів четвертий фінал і вперше зазнав поразки.

За свій виступ на турнірі у Болі В'ячеслав Бєлінський заробив 1272 долари США призових та 8 рейтингових очок.