Базель. Циципас здобув вольову перемогу на старті, Штрікер другий тиждень поспіль обіграв суперника з топ-50

Новини

18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри 09.10.24 11:10
Ухань. Костюк пройшла у третє коло змагань після відмови Анісімової На турнірі ATP 500 у Базелі тривають матчі першого кола
Swiss Indoors Basel – ATP 500
Базель, Швейцарія • 21-27 жовтня • хард (зал) • €2,414,215
Діючий чемпіон: Фелікс Оже-Альясім (Канада)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд
Перше коло

Андрій Рубльов (-, 1) – Нуну Боржеш ( Португалія) 6:3, 6:2
Алехандро Табіло (Чилі) – Марін Чиліч (Хорватія, PR) 7:6 (4), 7:6 (2) – Бен Шелтон (США, 6) – Томас Мартін Етчеверрі (Аргентина) 6:3, 6:4
Стефанос Ціціпас (Греція, 3) – Франсіско Серундоло (Аргентина) 6:3, 6:7(3), 7:6(4)
Ботик ван де Зандсхулп (Нідерланди, Q) – Олександр Бублик (Казахстан) ) 3:6, 6:4, 4:0 (відмова)
Артур Фіс (Франція, 7) – Даніель Альтмайєр (Німеччина, Q) 7:6(5), 6:3
Уго Умбер (Франція) , 5) – Жером Кім (Швейцарія, Q) 6:4, 6:7(5), 7:5
Давід Гоффен (Бельгія) – Маттео Арнальді (Італія) 6:7(5), 6:3, 6:2
Домінік Штрікер (Швейцарія, WC) – Таллон Грикспор (Нідерланди) 6:4, 6:4
Хольгер Руне (Данія, 4) – Ніколас Яррі (Чилі) 6:4, 7:6(3)
Джованні Мпетші Перрікар (Франція) – Джеймс Дакворт (Австралія, Q) 7:6(4), 6:3
Деніс Шаповалов (Канада) – Шан Цзюньчен (Китай) 6:1, 6:4

+
Домінік Штрікер (№258 ATP) вдруге в сезоні обіграв суперника з топ-50 рейтингу. Минулого тижня швейцарський тенісист був сильнішим за Маттео Берреттіні на турнірі в Стокгольмі. У наступному колі Штрікер зіграє проти Хольгера Руне.

Джованні Мпетші Перрікар перервав серію з чотирьох поразок і виграв перший матч за останній місяць.

Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.