Токіо. Фернандес здобула непросту перемогу у другому колі, 19-річна Ісії вперше вийшла до чвертьфіналу

Новини

Сьогодні, 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Результати третього ігрового дня на турнірі WTA 500 у столиці Японії

Toray Pan Pacific Open Tennis – WTA 500
Токіо , Японія • 21-27 жовтня • хард • $922,573
Діюча чемпіонка: Вероніка Кудерметова (-)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Друге коло

Лейла Фернандес (Канада, 8) – Варвара Грачова (Франція) 6: 0, 3:6, 7:5
Діана Шнайдер (-, 6) – Вікторія Томова (Болгарія) 6:2, 6:2
Саяка Ісії (Японія, Q) – Зейнеп Сьонмез (Туреччина, Q) 4:6, 6:2, 6:3
Б'янка Андрєску (Канада, WC) – Беатріс Аддад Мая (Бразилія, 2) 3:0 (відмова )

+
Лейла Фернандес проведе п'ятий чвертьфінал цього року і спробує вдруге вийти до півфіналу. Найкращий результат цьогорічного канадки – фінал на турнірі WTA 500 в Істборні.

Саяка Ісіївперше вийшла до чвертьфіналу на рівні Туру. Для 19-річної японки це другий виступ в основній сітці. У серпні вона пробилася в основу турніру в Клівленді, де програла в першому колі. Зазначимо, що перед виступом у Токіо канадська тенісистка програла п'ять матчів поспіль. Обговорення матчів у нашому тенісному чаті в Telegram. =”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/dmaiHDAMIOg” frameborder=”0″ allowfullscreen>

Друзі, проект “Komentator.net” просить вашої підтримки!
Наш ресурс за весь час свого існування ніколи не мав спонсорів і існував тільки за рахунок реклами.
Зараз ми хочемо зберегти наш проект і продовжувати розвиватися після нашої перемоги!
Підтримайте наш сайт будь-якою доступною для вас сумою ЗА ПОСИЛАННЯ. Це займе рівно одну хвилину для вас і допоможе нам вижити, щоб продовжувати радувати вас новинами зі світу тенісу. Дякую, що залишаєтеся з нами.