Юніори. Ніколаєва посіла третє місце на Підсумковому турнірі сезону Tennis Europe

Новини

23.10.24 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Українська тенісистка Анастасія Ніколаєва посіла третє місце на Tennis Europe Junior Masters U14, який проходив у Монте-Карло

На турнірі виступали вісім найсильніших тенісисток сезону у віковій категорії до 14 років.

На груповому етапі Миколаєва виграла два перші поєдинки, але поступилася у третьому турі та посіла друге місце у своїй групі B.

Груповий раунд
Анастасія Ніколаєва (Україна) – Лаура Хлумська (Чехія, 2) 6:3, 0:6, 6:2
Анастасія Ніколаєва (Україна) – Валентина Марія Поп ( Румунія, 4) 7:6(4), 6:2
Анастасія Ніколаєва (Україна) – Меган Найт (Великобританія) 1:6, 5:7

Сьогодні українка з рахунком 6:0, 6 :2 розгромила німецьку тенісистку Вікторію Чесоніті (1), яка стала другою у групі А.

Чемпіонкою Підсумкового турніру U14 стала британка Меган Найт, яка обіграла у фіналі Катержину Заїчкову з Чехії – 6:1, 6:4.