Базель. Мпетші Перрікар став найнижчерейтинговим чемпіоном в історії змагань

Новини

23.10.24 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Джованні Мпетші Перрікар став чемпіоном на турнірі ATP 500 у Швейцарії

Swiss Indoors Basel – ATP 500
Базель, Швейцарія • 21-27 жовтня • хард (зал) • €2,414,215
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал
Джованні Мпетші Перрікар (Франція) – Бен Шелтон (США, 6) 6:4, 7:6(4)

Французький тенісист виграв другий із двох зіграних фіналів на рівні Туру. Наприкінці травня Мпетші Перрікар став чемпіоном на ґрунтовому турнірі ATP 250 у Ліоні.

Шлях до перемоги:
R32: Джеймс Дакворт (Австралія, Q) 7:6(4), 6:3
R16: Фелікс Оже-Альясім (Канада, 8) 6:1, 7:6(6)<
QF: Денис Шаповалов (Канада, WC) 6:7(7), 6:3, 7:6(3)
SF: Хольгер Руне ( Данія, 4) 7:6(6), 6:4

FR: Бен Шелтон (США, 6) 6:4, 7:6(4)

+
Джованні Мпетші Перрікар, який займає цього тижня 50-те місце у світовому рейтингу, став найнижчерейтинговим гравцем, який виграв титул в історії турніру в Базелі, який вперше відбувся в 1975 році. жодної своєї подачі та став другим гравцем у сезоні, кому вдалося це зробити. Американець Тейлор Фрітц у червні став чемпіоном в Істборні, відігравши всі п'ять брейк-поінтів у ході турніру і взявши всі 45 своїх подач. Джованні Мпетші Перрікар у Базелі зіткнувся з трьома брейк-поінтами (усі у Дениса Шаповалова у чвертьфіналі) та виграв усі 60 геймів на своїх подачах. За п'ять матчів француз “набив” 109 подач навиліт.

Завдяки перемозі на турнірі у Швейцарії 21-річний француз у понеділок оновить персональний рекорд у рейтингу ATP, піднявшись на 31 місце. Мпетші Перрікар заробив 446 045 євро призових.