Гуанчжоу. Данилович виграла десятий матч поспіль і стала новою чемпіонкою турніру

Новини

23.10.24 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Ольга Данилович перемогла на змаганнях у Китаї

Galaxy Holding Group Guangzhou Open – WTA 250 Гуанчжоу, Китай • 21-27 жовтня • хард • $267,082
Сітки турніру : кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал
Ольга Данилович (Сербія) – Керолайн Доулхайд (США, Q) 6:3, 6:1

Сербська тенісистка здобула третю перемогу поспіль у трьох протистояннях із Доулхайдом. Їхня попередня зустріч відбулася у 2021 році у фінальному раунді відбору на Відкритому чемпіонаті США.

Шлях до перемоги:
R32: b> Еріка Андрєєва (-) 6:4, 6:4R16: Діан Паррі (Франція, 5) 6:1, 6:0

QF: Мананчая Савангкав (Таїланд, WC) 6:4, 6:4
SF: Катержина Синякова (Чехія, 1) 4:6, 6:4, 4:3 (відмова)<
FR: Керолайн Доулхайд (США, Q) 6:3, 6:1

+
Ольга Данилович продовжила свою безпрограшну серію до десяти матчів. За тиждень до виступу в Гуанчжоу 23-річна сербка стала чемпіонкою на турнірі ITF W100 у Барселоні.

Титул у Китаї став для Даниловича другим на рівні Туру. У 2018 році вона виграла трофей на турнірі WTA 250 у Москві. Наступного тижня Ольга оновить свій особистий рекорд у світовому рейтингу, наблизившись до топ-50. Обговорення матчу в нашому тенісному чаті в Telegram. 100%” height=”490″ src=”https://www.youtube.com/embed/fmT22H5fOjM” frameborder=”0″ allowfullscreen>