Хілтон-Хед (W35). Лопата розгромила першу сіяну у своєму дебютному фіналі на професійному рівні

Новини

23.10.24 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Українська тенісистка Анастасія Лопата здобула перемогу у своєму дебютному фіналі на професійному рівні

У вирішальному поєдинку турніру ITF W35 у Хілтон-Хед Анастасія Лопата, що займає 735 американку Ельвіну Калієву (№304 WTA) – 6:3, 6:2. Українка чотири рази подала навиліт, припустилася трьох подвійних помилок, програла один гейм на своїй подачі і зробила чотири брейки. Зустріч тривала трохи більше 1,5 години.

+
Для 19-річної Анастасії Лопати це був восьмий професійний турнір і вперше вона дійшла до фіналу. Нагадаємо, що українка з 2022 року навчається в Університеті Джорджії та виступає у студентській тенісній лізі NCAA. Минулого сезону команда Лопати дійшла до фіналу національного чемпіонату (поступилася команді Техаського університету Ей-енд-ем), а сама вона зіграла у фіналі індивідуального чемпіонату NCAA, ставши низькорейтинговою тенісисткою в історії, кому вдалося дійти до вирішального матчу (поступилася у трьох сетах). американці Олексі Ноель).

За свій виступ у Хілтон-Хед Анастасія Лопата заробила 3935 доларів США призових та 35 рейтингових очок.