Токіо. Чжен Циньвень подала 16 ейсів у фіналі і здобула свій п'ятий титул у кар'єрі

Новини

23.10.24 18:00
Марта Костюк: "Цього тижня у мене заплановано багато важливих зустрічей, спрямованих на подальший розвиток та популяризацію тенісу в Україні" 18.10.24 18:40
Україна та Австрія назвали склади на матч плей-офф Кубка Біллі Джин Кінг 11.10.24 15:28
Нінбо. Костюк не зіграє в основній сітці, Стародубцева стартує у кваліфікації 10.10.24 12:55
"У цьому житті у всього є початок і кінець". Рафаель Надаль оголосив про завершення своєї професійної кар'єри Сьома ракетка світу Чжен Ціньвень стала чемпіонкою на турнірі WTA 500 у Токіо
Toray Pan Pacific Open Tennis – WTA 500

Токіо, Японія • 21-27 жовтня • хард • $922,573
Чинна чемпіонка: Вероніка Кудерметова (-)
Сітки турніру: кваліфікація • одиночний розряд • парний розряд

Фінал
Чжен Циньвень (Китай, 1) – Софія Кенін (США, WC) 7:6( 5), 6:3

Фінальний поєдинок тривав майже дві години. Чжен Циньвень виконала 16 подач навиліт, припустившись при цьому лише двох подвійних помилок. За весь матч тенісистки зробили лише один брейк – китаянка взяла подачу суперниці у другому геймі другого сету.

+
22-річна Чжен Циньвеньвдев'яте зіграла у фіналі турніру WTA і здобула свій п'ятий титул. Цього року китаянка провела п'ятий фінальний поєдинок і здобула третю перемогу (виграла титули на ґрунті в Палермо та на Олімпіаді в Парижі).

На турнірах WTA 500 Чжен Циньвень вдруге стала чемпіонкою – минулого сезону вона виграла титул на домашніх кортах у Чженчжоу.

За свою перемогу в Токіо китайська тенісистка заробила 142 000 доларів США призових та 500 рейтингових очок.

25-річна Софія Кенін зіграла у фіналі турніру WTA вперше з вересня минулого року. Загалом для американки це був дев'ятий фінальний поєдинок, у якому вона виборювала свій шостий титул. За свій виступ у Токіо Кенін заробила 87 655 доларів США призових та 325 рейтингових очок. В оновленому рейтингу WTA вона підніметься зі 155-ї позиції на 88-е місце.