Українська велогонщица здобула Кубок світу

Українська велогонщица Яна Беломоина стала переможницею Кубка світу з маунтінбайку. Наша співвітчизниця достроково забезпечила собі перемогу в загальному заліку, вигравши передостанній етап, який проходив у канадському Мон-Сен-Анн.

24-річна уродженка Луцька виявилася недосяжною для своїх переслідувачів за одну гонку до закінчення Кубка світу. У Канаді Беломоина фінішувала першою в олімпійській дисципліні крос-кантрі з результатом 1:17:50.

Другий приїхала легендарна француженка Поліна Ферран-Прево, а третьою стала канадська велогонщиця Кетрін Пендрел.

Ця перемога дозволила українці набрати в загальному заліку 1050 очок. Таким чином Яна Беломоина достроково стала переможницею Кубка світу, не залишивши суперницям жодних шансів посунути її з першого місця.