Українка виграла престижну гонку на Кіпрі

Українка випередила найближчу суперницю більш ніж на три хвилини.

Зіркова українська велосипедистка Яна Беломоїна завоювала «золото» престижної гонки Cyprus Sunshine Cup, яка проходила в місті Аматус, Кіпр. Про це повідомляє XSport.

Чемпіонка Європи-2017 по маутінбайку обійшла найближчу суперницю бельгійку Гіту Міхелс більш ніж на три хвилини і здобула першу перемогу в сезоні і другу в кар’єрі на Кіпрі.

Відзначимо, що дистанцію гонки становили п’ять кіл довжиною по 4,72 кілометра. Гонка на Кіпрі є однією з найстаріших і найпрестижніших у світі маутінбайку.

Нагадаємо, в минулому році Яна Беломоїна стала переможницею гонки MTB Alpago Trophy, яка є частиною Internazionali d’Italia Series. Змагання проходили по трасах італійських Альп неподалік від міста Беллуно.