Україна здобула 12 медалей на юніорській першості Європи зі стрибків у воду

Збірна України виборола 12 медалей на чемпіонаті Європи серед юніорів зі стрибків у воду, який з 9 по 13 липня 2010 року відбувся у Фінляндії.

Змагання проводилися двома групами: Група “А” (юніори 16-18 років) та група “Б” (юнаки 14-15 років), пише сайт Мінмолодьспорту.

Серед юніорів перше місце у синхронних стрибках виборола команда Олександра Бондара й Олега Колодія. Олександр Бондар здобув одну золоту та дві срібні нагороди в індивідуальних виступах. На рахунку Олега Колодія перше місце зі стрибків з трампліну.

Серед дівчат друге місце посіла команда Вікторії Кесар і Вікторії Потєхіної. В індивідуальних виступах у спортсменок “бронза” та “срібло” відповідно.

У групі “Б” в індивідуальній програмі срібні нагороди здобули Володимир Невінгловський, Дмитро Опришко та Тимур Абачіді. Бронза дісталася Таїсії Чередниченко.

Участь у змаганнях взяли 135 спортсменів із 27 країн. Українську команду на турнірі представляли 10 атлетів.