Один з найгірших результатів України: всі подробиці жіночої естафети. Кубок Світу

биатлон

биатлонЖіноча збірна України в складі Анастасії Меркушіно, Валентини Семеренко, Юлії Журавок та Віти Семеренко провалила виступ в Рупольдінгу.

Наші біатлоністки фінішували 15-ми в естафеті п’ятого етапу Кубка світу з біатлону.

Чистий стрільба дозволила нашій команді успішно стартувати в гонці. Анастасія Меркушина показала п’ятий результат на передачі естафети. Однак невпевнена стрільба і проблеми з ходом у Валі Семеренко відкинули нашу команди на 13-у позицію в середині дистанції.

Юлії Журавок не вдалося надолужити безнадійне відставання від лідера гонки, незважаючи на відсутність промахів на вогневих рубежах. Українка швидко і чисто провела обидві стрільби, але швидкість на дистанції не дозволила їй увійти навіть до десятки.

На заключному етапі гонки Віті Семеренко не вдалося поліпшити позиції нашої команди. У підсумку українка перетнула фінішну лінію 15-ю.

Перемогу здобула збірна Франції, яка з 4 додатковими патронами і прекрасним ходом обійшла срібного призера естафети – Норвегію. Трійку лідерів замкнула німецька команда.

Джерело: Обозреватель

Author: Основна мова сайту