“Шахтар” виходить у фінал Кубку України. ВІДЕО. ФОТО

В красивому та напруженому поєдинку “Шахтар” переміг “Дніпро” з рахунком 2:1 і вийшов до фіналу Кубку України. Там уже на донеччан чекає “Динамо”.

Уже до середини першого тайму гірники забили два голи зусиллями Вілліана і Тейшейри. По перерві дніпропетровці завдяки Мандзюку сквитали один гол, але до фіналу таки пробилася команда Луческу.

Детальніше про перебіг поєдинку читайте у нашій текстовій транслції.

Майбутнє бразильського футболу на українській землі. Коста опинився в запасі, а Джуліано не грає через дискваліфікацію

Давні знайомі Кучер, Гладкий, Селезньов та Рац про щось потеревенили перед матчем

Анонс цього матчу читайте тут.

“Шахтар” – “Дніпро” – 2:1

“Шахтар”: Пятов, Срна (к.), Ракицький (Кучер, 89), Іщенко, Шевчук, Хюбшман, Фернандіньо (Мхітарян, 70), Жадсон, Тейшейра (Коста, 61), Вілліан, Адріано.

Запасні: Тетенко, Гай, Мхітарян, Морено

“Дніпро”: Лаштувка, Кравченко, Мандзюк (Гладкий, 90), Коноплянка, Селезньов, Чеберячко, Русол (Інкум, 89) (к.), Ферейра (Льопа, 74), Денісов, Ротань, Шахов

Запасні: Каніболоцький, Інкум, Гладкий, Льопа.

Голи: Вілліан, 15, Тейшейра, 25 – Мандзюк, 63.

Вилучення: Селезньов, 88.

1. Матч розпочався

4. Шахтарі більше контролюють м’яч

6. Дуже обережно грають команди. Ні моментів, ні ударів по воротах поки що не було

7. Селезньов у боротьбі зі Іщенком впав у штрафному Шахтаря. Суддя мовчить

8. Мандзюк перервав дуже гострий прохід Вілліана лівим флангом

10. Ухххх… Тейшейра грубо обрізався у центрі поля, Селезньов підібрав кулю, пройшов з неї 20 метрів, але пробив трохи вище дев’ятки.

11. Дніпро провело затяжну атаку, яка завершилася неточним розрізним пасом Ротаня на Селезньова

13. Срна гостро прострілював з флангу на Адріано, проте Русол встиг вибити кулю на кутовий

14. Лаштувка забрав м’яч після кутового та кількох рикошетів у власному воротарському

15. Гоооооооооолллл! Вілліан у своєму стилі змістився з флангу в центр і викрутив у дальній кут без шансів для Лаштувки

17. Пятов тягне м’яч з дев’ятки після штрафного у виконанні Коноплянки!

20. Русол перериває вихід віч-на-віч Адріано з Лаштувкою

22. Дердо виписує Селезньову гірчичник за те, що Євген малював штрафний неподалік лінії карного Шахтаря

Донецк.

25. Гоооооооллллл! Ще одна чудова комбінація гірників завершилася тим, що Адріано обіграв Лаштувку, віддав на Тейшейру, і той забивав уже у порожні ворота

29. Пятов двічі рятує свою команду після ударів Русола і Кравченка!

31. Тейшейра явно напрцював на червону. Ще й драку спровокував. Чекаємо на рішення арбітра

32. Лаштувці і Тейшейрі Дердо виписав по жовтій. Хоча Тейшейру там мінімум треба було виганяти

33. І Русолу зі Срною по жовтій. А потім ще й Феррейрі

37. Ротань після прострілу Ферейри легенько підставляв ногу, але Пятов вичислив політ м’яча і спокійно забрав його до рук

38. Селезньов з розвороту пробив над поперечкою

40. Чергова суперкомбінація Шахтаря завершилася чудовим пасом Жадсона на Срну, той прострілював на лінію воротарського на Адріано, проте Лаштувка лише в останній момент врятував свою команду!

43. Іщенко завадив Селезньову нормально пробити у власному штрафному

44. І знову Пятов витягнув дальній удар Кравченка

45+1. Знову шахтарі розкатали оборону Дніпра, але Жадсон ударом на виконання не зумів перекинути Лаштувку

45+3. Перший тайм завершено

________

46. Другий тайм розпочався

47. Уххххх… Суперудар Шахова зльоту і суперсейв Пятова!

52. Дніпряни на перших хвилинах другого тайму майже не вилазять з половини поля Шахтаря

54. Фернандіньо повторив пірнання Селезньова у першому таймі, за шо отримав гірчичник

55. Пятов на лінії воріт забирає м’яч після удару головою Мандзюка

57. Жадсон обіграв двох захисників, і видав шикарний пас на Адріано, проте форвард Шахтаря транжирить вихід віч-на-віч з Лаштувкою!

Донецк.

61. Тейшейру змінив Коста

63. Гоооооооооооолллллл! Після навісу зі штрафного і удару головою Мандзюка м’яч залетів у дальній кут воріт! Інтрига відновилася!

65. Адріано впритул пробив, проте примудрився влучити просто у ногу голкіпера! Супершанс у Шахтаря!

66. Хюбшман надто брудно зіграв проти Шахова – жовта за це чеху

67. Пятов двічі поспіль витягує удару Селезньова та Русола. Дніпро давить, проте Шахтар дуже небезпечний на контратаках

69. Денісов вдало відіграв з Костою у власному штрафному після чудового прострілу Шевчука

70. Луческу знімає Фернандіньо, випустивши при цьому Мхітаряна

73. Дуже хороша атака Дніпра завершилася тим, що Ферейра зовсім трохи не встиг на простріл справа.

74. Льопа змінює Ферейру

75. Коноплянці жовта за некоректну гру на другому поверсі проти Срни

82. Кравченко здалеку вистрілив в руки Пятову

83. Вілліан розігнав контратаку, видав пас на Адріано, але удар того встиг заблокувати захисник

85. Русола змінив Мандзюк

86. Селезньов у верховій боротьбі заїхав в брову Ракицького, з якої юшить кров. Арбітр виписав жовту, яка для нього стала другою. Вилучили форварда