Визначилися фіналісти Суперліги Парі-Матч

Южненський “Хімік” у п’ятому, вирішальному, поєдинку півфінальної серії чемпіонату України з баскетболу обіграв вдома “Дніпро” (76:71) і вийшов у фінал Суперліги Парі-Матч.

У фіналі “Хімік” зіграє з “Київ-Баскетом”, який раніше пройшов БК “Запоріжжя”.

З перших секунд гості заволоділи ініціативою. Потужна гра під кільцями Кирила Фесенка та точні кидки Тимофієнка дозволили команді з Дніпра впевнено почуватися на майданчику.

Перелом трапився в середині другої чверті. “Хімік” налагодив триочкові кидки і став іти у відрив. Точні “трюльники” Марченка і Сидорова, впевнена гра Деона Едвіна привели до ривка 15-3. Але нокауту не вийшло.

Перерва пішла на користь підопічним Дениса Журавльова, які змогли прийти до тями і повернутися в гру. Баскетболісти з Дніпра щільніше заграли в захисті проти американських легіонерів “Хіміка”, плюс точні дальні кидки Мішули дозволили команді виграти чверть 14:25.

Заключна десятихвилинка пройшла в напруженій боротьбі. Дніпряни ухвалили правильне рішення бити в слабке місце суперника – в трьохсекундну зону, де Натяжко і Фесенко помітно переважали в габаритах своїх опонентів.

За 5 хвилин до кінця рахунок був 61:66 на користь чинних володарів Кубка України, але нерви сильнішими виявилися у южненців. Перехоплення Едвіна і триочковий Марченка зробили на останній хвилині рахунок 72:68.

Гравці з Дніпра спробували врятувати зустріч, але кидки з-за триочкової дуги успіху не принесли.

“Хімік” – “Дніпро” 76:71 (21:19 17:10, 14:25, 24:17)

Хімік: Едвін (9 + 11 підборів + 10 передач), Рябчук (4 + 3 перехоплення), Марченко (16), Джонс (11 + 5 підбирань + 4 передачі + 4 втрати), Павлов (19 + 6 підбирань) – старт; Антипов (9), Сидоров (8), Войналович.

Дніпро: Вільховецький, Мішула (20 + 5 передач), Глєбов (8 + 6 підборів + 5 передач + 4 перехоплення), Тимофієнко (11 + 9 підбирань), Натяжко (6) – старт; Фесенко (12 + 8 підбирань), Шундель (8), Закурдаев (6), Сизов.

Рахунок в серії – 3:2.

Фінальна серія до трьох перемог стартує 20 квітня матчем “Хімік” – “Київ-Баскет”. Початок гри в Южному о 14:00. У цей же день бронзову серію відкриють БК “Запоріжжя” і “Дніпро”.

Джерело: Обозреватель