Сербія зробила камбек і обіграла Чехію в матчі за п’яте місце ЧС з баскетболу

Чемпіон світу визначиться завтра.

Сербия совершила камбэк и обыграла Чехию в матче за пятое место ЧМ по баскетболу

У матчі за п’яте місце чемпіонату світу з баскетболу збірна Сербії обіграла Чехію з рахунком 90:81.

У першій чверті команди не виявили сильнішого — 20:20. У другій десятихвилинці Чехія зробила ривок і на перерву команди йшли за перевазі чехів у 9 очок.

У третій чверті сербам вдалося не тільки відігратися, а й вийти вперед. До кінця матчу Сербія вже не втрачала перевагу і здобула комфортну перемогу.

Завтра у фіналі світової першості зіграють збірні Аргентини та Іспанії. Початок поєдинку о 15:00 за київським часом. У матчі за 3-е місце зустрінуться Франція і Австралія (11:00 по Києву).