Збірна України з хокею в овертаймі поступилася Литві на турнірі в Естонії

Українці провели перший матч під керівництвом нового наставника.

Сборная Украины по хоккею в овертайме уступила Литве на турнире в Эстонии

Збірна України з хокею стартував на товариському турнірі в Естонії з поразки від команди Литви. Це був перший поєдинок синьо-жовтих під керівництвом нового головного тренера Сергія Вітера.

Українці пропустили вже на 1-й хвилині матчу від Проценко, але зуміли відігратися до кінця періоду. Точний кидок в активі Юрія Сільницького. У другій і третій двадцатиминутках команди не забивали. В овертаймі Кракаускас приніс литовцям перемогу.

У другому матчі на турнірі 8 листопада Україна зіграє проти Естонії. Початок зустрічі о 19:30.

У наступному році збірна України зіграє у кваліфікації на Олімпіаду-2022 і на чемпіонаті світу в Дивізіоні IB.

Товариський турнір. 1-й тур

Литва — Україна — 2:1 ВІД (1:1, 0:0, 0:0, 1:0)
Шайби: 1:0. Проценко (00:23), 1:1. Сильницький (12:36), 2:1. Кракаускас (04:00, ВІД).