Одеса розгромила Харківських Соколов і обійшла Миколаїв в таблиці Суперліги

Легка перемога одеситів у Харкові.

Одесса разгромила Харьковских Соколов и обошла Николаев в таблице Суперлиги

Одеса здобула третю перемогу в сезоні, здолавши на виїзді Харківських Соколов в регулярному чемпіонаті Суперліги.

Гості впевнено виграли три з чотирьох ігрових відрізків за матч. Перша половина матчу завершилася з перевагою Одеси в 15 очок — 44:29.

Після перерви Соколятам вдалося скоротити різницю в рахунку на два очки. Проте в останній чверті одесити не залишили шансів супернику. Підсумковий рахунок зустрічі — 87:66 на користь Одеси.

Соколи без перемог залишаються на останньому місці в турнірній таблиці чемпіонату, а Одеса вийшла на шосте місце, випередивши Миколаїв.