Жіноча збірна України програла Бельгії у стартовому матчі відбору на Євробаскет-2021

17 листопада українки зіграють з Португалією.

Женская сборная Украины проиграла Бельгии в стартовом матче отбора на Евробаскет-2021

Жіноча збірна України провела перший матч відбору на чемпіонат Європи-2021. Команда Срджана Радуловича на виїзді поступилася Бельгії з рахунком 83:66.

На велику перерву команди пішли за переваги Бельгії в 13 очок. У третій чверті господарі майданчика збільшили перевагу.

У заключній десятихвилинці українки скоротили відставання, але на більше їх не вистачило. Підсумкове перевагу бельгійської збірної склало 17 очок.

Сьогодні вночі у другому матчі групи G зіграють Португалія і Фінляндія.

У другому турі відбору Україна вдома прийме Португалію. Зустріч відбудеться 17 листопада в Харкові. Початок поєдинку о 18:00.

Нагадаємо, що на Євробаскеті-2019 Україна не зуміла вийти в плей-офф, посівши останнє місце в групі.