Одеса з різницею в одне очко обіграла Прометей і вийшла в 1/4 фіналу Кубка України

Лідер Суперліги покидає турнір.

Одесса с разницей в одно очко обыграла Прометей и вышла в 1/4 финала Кубка Украины

Прометей у повторному матчі 1/8 фіналу Кубка України з баскетболу в овертаймі обіграв ” Одесу (90:85), але не зумів пробитися до чвертьфіналу турніру. Перший поєдинок протистояння виграли Моряки з різницею +6.

Прометей впевнено виграв першу чверть 27:12, але дозволив Одесі відігратися у другій десятихвилинці. На велику перерву команди пішли за рівного рахунку 35:35.

Після завершення четвертої чверті рахунок за сумою двох матчів протистояння був нічийний 150:150. В овертаймі Одеса виявилася сильнішою 11:10 і здобула путівку до чвертьфіналу Кубка України.

Вчора в 1/4 фіналу Кубка України вийшли Миколаїв, Запоріжжя.