Житомир, Київ-Баскет і Хімік вийшли в 1/4 фіналу Кубка України

Визначилися всі чвертьфіналісти національного кубка.

Житомир, Киев-Баскет и Химик вышли в 1/4 финала Кубка Украины

Сьогодні відбулися завершальні матчі 1/8 фіналу Кубка України, які визначили останніх учасників майбутнього чвертьфіналу. В наступний етап вийшли Житомир, Київ-Баскет і Хімік.

В Житомирі дубль Хіміка, як і в першому матчі, забив 81 очко. Відзначимо і ударну першу чверть, яка закінчилася перемогою южненцов з рахунком 33:18. Але житомирський клуб зумів забрати решту три чверті, тому закономірно відсвяткував перемогу 95:81.

Київ-Баскет в першому матчі з ” Черкаськими Мавпами здобув хорошу перевагу у 18 очок. Тому черкащанам було досить складно домогтися успіху в сьогоднішній зустрічі. Київський клуб перед завершальною чвертю вів з різницею в одне очко, але остання 10-хвилинка не стала проблемою для господарів — 81:71 перемога Київ-Баскет.

Южненський “Хімік” вдруге поспіль розгромив Дніпро, не залишивши шансів своєму суперникові. Вже після першої чверті господарі вели з різницею у 20 очок. По ходу матчу Хімік все більше нарощував перевагу і фінальна сирена зафіксувала другий розгром у матчі цих команд — 123:68.

Раніше в 1/4 фіналу вийшли МБК “Миколаїв”, БК Запоріжжя, БК “Одеса”, БК “Дніпро” і Тернопіль-ТНЕУ.