Хімік заверший єврокубковий сезон вольовою перемогою

Хімік переміг вдома бельгійський Монс у заключному матчі першого групового етапу Кубка Європи – 78:75.

Гості впевнено почали поєдинок та поступово почали прибирати ігрову ініціативу до своїх рук. За підсумками стартової чверті бельгійці забезпечили 7 очок переваги.

У другій чверті хід гри не змінився. Більш того, суперник ще додав обертів. Ривок 15:0 збільшив загальну перевагу Монса до 18 очок. На велику перерву вона скоротилася до 15-ти.

Та господарі не бажали миритися з таким перебігом. Гості, можливо, завчасно вирішили, що спротиву більше не варто остерігатися. Натомість у южненців пішли триочкові. Відзначилися з-за дуги по черзі Сидоров, Павлов, Петров, Мальчевський. Хімік не лише наздогнав Монс, а й вийшов уперед.

Заключна частина матчу проходила вже за переваги українців. Для Монса матч мав турнірне значення, але бельгійці ніяк не могли повернути собі перевагу. На останніх секундах вони впритул наблизилися до Хіміка, та остаточно вирвати перемогу не змогли.

Відтак Хімік на прощання з єврокубковим сезоном здобув єдину перемогу в шести матчах групи, посівши в підсумку останнє місце.

Нагадаємо, це був лише другий матч южненців перед своїми вболівальниками. Усі інші вони грали на виїзді.