Кубок Суперліги. «Пульсар» – «Політехніка-Галичина» – 74:67 (19:20, 13:22, 20:15, 22:10)

«Пульсар»: Улянко – 22 очка + 5 підбирань + 4 блок-шоти + 4 перехоплення; Полторацький – 15 очок + 9 підбирань; Артимович – 15 очок + 3 передачі.

«Політехніка»: Вільямс – 15 очок + 3 підбирання; Тасовскі – 13 очок + 5 підбирань; Корочкін – 12 очок; Люботіна – 9 очок + 11 підбирань.

Після тривалої перерви, пов’язаної із епідеміологічною ситуацією в країні та специфікою календаря, баскетбол знову повернувся до Рівного. Суперник «Пульсара» – «Політехніка-Галичина» зі славетного міста Львова.

Першу 10-хвилинку команди відіграли надзвичайно рівно – максимальна серія очок без відповіді не перевищувала 5 пунктів. Команди практично не використовували дальні кидки, роблячи ставку на розіграш різноманітних комбінацій. Головною рушійною силою гостей стали Люботіна та Корочкін, тоді як господарі діяли виключно по ситуації, атакуючи за першої ліпшої можливості. Головним автором ривку львів’ян у другій чверті став герой попереднього матчу цих команд Тасовскі. Його два дальніх та один середній кидки оформили комфортні «+10» для «Галичини» перед великою перервою.

Свою «улюблену» третю 10-хвилику рівняни розпочали відмінно, вмить скоротивши відставання та вийшовши вперед у рахунку – 45:44. Точний «трюльник» Антонця підтримав 5-ма пунктами Улянко, і лише хвилинною перервою головному тренеру «Галичини» Михайлу Уваліну вдалося стримати такий натиск суперників. Пліч-о-пліч команди пройшли до 37-ї хвилини, коли «пульсарівці» зусиллями Антонця та Улянка зробили завершальний ривок – 68:63, після якого оговтатися гостям так і вдалося.