Гуртовий найкращий із-поміж українців

У “Матчі всіх зірок”, що вперше відбувся в Україні, перемогу святкували легіонери національної Суперліги. Найкращим у команді місцевих баскетболістів був гравець львівської “Політехніки-Галичини”.

Зрозуміло, що в "Матчі всіх зірок" головне не перемога, а яскраве шоу. Баскетболісти тішили вболівальників яскравими випадами здебільшого у стартових двох відрізках гри. Після перерви стало помітно, що обидві команди вирішили поборотися за результат.

Упродовж зустрічі українці кілька разів вели в рахунку, але іноземці швидко наздоганяли опонентів. За три хвилини до завершення поєдинку на табло був рахунок 90:90. Але два влучних триочкових Родні Бьюфорда та штрафні у виконанні Пуха Джеттера зробили марними зусилля найкращого в українській команді Володимира Гуртового. Тож 99 на 97 – перемога міжнаціональної збірної. MVP матчу визнали гравця "Хіміка" Панайотіса Ліаделіса, який набрав 18 очок. "Нам усім хотілося б вручити нагороду MVP Володимирові Гуртовому, але за правилами цей титул може завоювати лише представник команди переможниці", – так пояснив вибір ФБУ президент Олександр Волков.

Українські баскетболісти поступилися легіонерам і в конкурсах. Гравець "Будівельника" Віталій Коваленко програв Олу Фамутімі з БК "Київ" лише два бали у фіналі змагань "слем-данків". Наймайстернішим у виконанні триочкових кидків був білоруський форвард "Азовмашу" Єгор Мещєряков. І лише в конкурсі захисників найкращим був українець – представник "Дніпра" Максим Вільховецький.

А от В’ячеслав Євстратенко за баскетбольним супершоу спостерігав, напевне, з подвійним почуттям. Адже в Донецьку йому влаштували почесні проводи. Нагадаємо, 33-річний український захисник ще в березні вирішив завершити кар’єру гравця. Останні сезони Євстратенко виступав за "Будівельник", колись захищав кольори таких грандів, як БК "Київ", "Азовмаш" і "Черкаські мавпи". Грав за збірну України.