Баскетбол повертається до Львова!

Наступний матч. “Політехніка-Галичина” – “ДніпроАЗОТ”.

Після тривалої перерви, яка була викликана ремонтом домашньої арени “Політехніки-Галичини”, до Львова знову завітає… Наступний матч. “Політехніка-Галичина” – “ДніпроАЗОТ”.

Після тривалої перерви, яка була викликана ремонтом домашньої арени “Політехніки-Галичини”, до Львова знову завітає баскетбол. Уже цієї суботи підопічні Михайла Уваліна проведуть першу зустріч у сезоні в рідних стінах. Суперниками “Політехніки-Галичини” стане дніпродзержинський “ДніпроАЗОТ”. Гості в місто Лева прибувають у хорошому настрої: нещодавно “ДніпроАЗОТ” здобув важливу перемогу у кубковому протистоянні з “Дніпром” (100:91). Щоправда, є і ложка дьогтю в дніпродзержинському меді. Через травми не зможуть взяти участі у матчі одразу два ключові гравці: Едмундс Габранс та Юріс Умбрашко.

Щодо “Політехніки-Галичини”, то варто зазначити, що львівська команда також готується до зустрічі в мажорних настроях. Після вдалого вояжу в Івано-Франківськ підопічні Михайла Уваліна покращили своє турнірне становище й тепер намагатимуться здобути ще одну перемогу. Великим плюсом у спробі завоювати чергові два очки є те, що нарешті команда зіграє вдома. За словами ж самого Михайла Уваліна, усі без виключення виконавці будуть викладатися на 150% перед власними уболівальниками.

12.12.2009. Львів. ПС “Галичина” (вул. Керченська, 8). Основа – 13:00. Дубль – 11:00.