Чемпіонат УПБЛ. 16 тур. «Політех-Баскет» – «Козачка» – 71:79 (19:21; 19:19; 16:21; 17:18)

Політех: Воронова – 23+8 підбирань+4 передачі, Стащук – 15+13 підбирань, Дубас – 14+4 підбирання.

Козачка: Римаренко – 14+8 підбирань, Краснікова – 13+5 підбирань, Доро… Політех: Воронова – 23+8 підбирань+4 передачі, Стащук – 15+13 підбирань, Дубас – 14+4 підбирання.

Козачка: Римаренко – 14+8 підбирань, Краснікова – 13+5 підбирань, Дорошенко – 13, Панченко – 12+6 підбирань, Фенько – 11.

Матч із одним із лідерів чемпіонату для «Політех-Баскету» розпочався доволі вдало. Завдяки вдалим результативними діям Марії Дубас та Діани Матвєєвої господарки повели в рахунку. Різниця сягнула 6 пунктів і в залі Палацу спорту «Галичина» почав витати запах сенсації. Щоправда, усі мрії львівських баскетболісток швидко розвіяли Олена Фенько та Марина Дорошенко. У другій чверті не на жарт розійшлися Катерина Римаренко та Ольга Краснікова. Насамперед завдяки їхній активності запоріжанки пішли у відрив. Та тут про свої бомбардирські якості згадали Олена Стащук, Наталя Діданова та Алла Каушан. Як підсумок – другий період завершився унічию – 19:19.

Після перерви «Козачка» заграла значно активніше, що одразу ж відобразилося на таблі. Тетяна Панченко, Олена Фенько, Тетяна Шаблінська та Ольга Краснікова завели команду. Перевага підопічних Юрія Велігури сягала 12 пунктів. До розгрому залишався один крок, однак правильна тактика тренерського штабу «Політех-Баскета» щодо тайм-аутів допомогла господаркам скоротити відставання. Був шанс навіть перевести гру в овертайм, однак сил у львівських баскетболісток забракло.