Чемпіонат Суперліги. «Політехніка-Галичина» – «Ферро-ЗНТУ» – 63:96 (23:22, 15:23, 10:25, 15:26)

«Політехніка»: Макінтош – 13 очок + 5 підбирань + 3 передачі; Вільямс – 13 очок + 4 підбирання; Фінн – 10 очок + 10 підбирань.

&l…

«Ферро»: Буртт – 23 очка + 5 підбирань + 3 передачі; Томас – 19 очок + 10 підбирань; Кондрусевич – 17 очок + 3 підбирання; Тіггс – 11 очок + 3 підбирання.

«Політехніка-Галичина» поступилася у третьому поспіль домашньому матчі. Сьогодні кривдниками команди Михайла Уваліна стало запорізьке «Ферро-ЗНТУ».

Практично з перших секунд гості заволоділи ініціативою. У господарів мало що виходило як у нападі, так і в захисті. Американські легіонери «Ферро» просто-таки знущалися над «Політехнікою-Галичиною». Стівен Буртт, Чарльз Томас, Кевін Тіггс та Вінсент Хантер разом із Георгієм Кондрусевичем не залишали жодного шансу суперникам. Більше того – «Політехніка-Галичина» ще у першій половині «відзначилася» великою кількістю фолів.

Перебір порушень правил першим на собі відчув Слободан Люботіна, який спромігся за 15 секунд третьої чверті отримати два фоли, що й стало причиною його передчасного відпочинку на лаві запасних. Його п’ять фолів стали першою ластівкою для «Політехніки-Галичини». Варто зазначити, що на цей час у «Ферро» було усього 5 командних фолів. Велика кількість порушень правил була вимушеною для господарів, однак і вона не дала результату. Перевага запоріжців постійно зростала. Під завісу третьої чверті різниця в рахунку сягала уже більше 20 пунктів і шанси «Політехніки-Галичини» стали відчутно танути.

Післяматчева прес-конференція

Боян Лазіч (тренер БК «Політехніка-Галичина»): «Насамперед варто відзначити, що ми досить непогано провели першу половину. А от після перерви суперники почали нас громити. Наразі у нас чимало проблем, які ми будемо вирішувати».

Кирило Большаков (головний тренер БК «Ферро-ЗНТУ»): «Ми знали, що матч буде важким. Ми добре розібрали гру «Політехінки-Галичини» і дуже вдало обрали стиль боротьби. Час від часу господарі змінювали тактику й це давало їм результат. Однак наші тайм-аути допомогли і ми змогли тримати під контролем перебіг подій».

Георгій Кондрусевич (гравець БК «Ферро-ЗНТУ»): «Нам перемога була більш потрібною. Зараз перед нами стоїть завдання зайняти якомога вище місце у турнірній таблиці, аби у плей-офф мати перевагу майданчика. Перед початком матчу тренери нас застерігали від фолів. Ми не мали права на фол. А от господарі багато порушували правила».

Джерело: БК Політехніка-Галичина