«Політехніка-Галичина» – «Азовмаш» – 63:75 (12:19, 19:21, 16:18, 16:17)

«Політехніка»: Макінтош – 24 очка + 3 підбирання + 3 перехоплення; Бойовіч – 10 очок + 4 підбирання; Вільямс – 8 очок + 5 підбирань.

«Азовмаш»: Каррі – 20 очок + 5 передач + 4 підбирання + 3 перехоплення; Деніелс – 16 очок + 7 підбирань; Різвіч – 11 очок + 7 підбирань; Хаус – 9 очок + 5 підбирань + 4 перехоплення.

Старт матчу для господарів видався вкрай невдалим. Маріупольці з перших секунд активно взялися до справи. Фред Хаус та Ерік Деніелс за коротких три хвилини організували спурт «+10». Наставник «Політехніки-Галичини» Михайло Увалін був змушений брати хвилинну перерву, після якої господарі зусиллями Шона Фінна зуміли таки відкрити рахунок забитим очкам. Щоправда, Рамел Каррі зумів розбити усі сподівання львівської команди. Його поспіль шість очок знову відкинули «Політехніку-Галичину» на пристойну відстань.

У другій десятихвилинці завівся Мілош Бойовіч. Сербський захисник «Політехніки-Галичини» доволі вдало діяв як у нападі (6 пунктів), так і в захисті. Однак два триочкових від Роландаса Ярутіса та Олександра Скутельника знову-таки відновили перевагу гостей.

Після перерви ситуація відчутно не змінилася. «Азовмаш» продовжував діяти у тому ж ключі, натомість господарям ніяк не вдавалося знайти свою гру. Лише у заключній чверті «Політехніка-Галичина» завдяки результативним атакам насамперед Лямонта Макінтоша зуміла скоротити відставання до 6 пунктів. Здалося, що підопічні Михайла Уваліна зуміють зрівняти рахунок, проте у відповідальний момент судді побачили в діях Мілоша Бойовіча неспортивний фол, який виявився 5 персональним для серба. Як наслідок: 2 влучних штрафних від Максима Івшина, 2+1 Хасана Різвіча й різниця знову зросла до 11 пунктів. За 1,5 хвилини до фінальної сирени Михайло Увалін взяв черговий тайм-аут, однак наздогнати «Азовмаш» «політехи» вже не зуміли.

Післяматчева прес-конференція

Сергій Завалін (головний тренер БК «Азвомаш»): «Гра була дуже непростою. Однак ми їхали до Львова з однієї метою – перемогти. Сьогодні явно переміг захист. Звичайно, дуже багато вирішив стартовий «спурт» нашої команди. +10 – це серйозна заявка. В останніх матчах ми розпочинали дуже погано, а от сьогодні вдалося зіграти на своєму рівні»

Олександр Скутельник (гравець БК «Азовмаш»): «Сьогодні перемога нам була дуже потрібною. Ми були змушені перемагати. Тепер ми їдемо в Івно-Франківськ, де також обов’язково потрібно перемагати».

Михайло Увалін (головний тренер БК «Політехніка-Галичина»): «У нас були серйозні проблеми на старті матчу. Ми почали дуже нервово. Нам не вдалося вдало зіграти у нападі. Щодо новачків команди (Виноградова та Белсера), то не варто їх дуже критикувати. Вони ще не освоїлися, адже провели лише 8-10 днів у колективі».

Джерело: БК Політехніка-Галичина