“Політехніка-Галичина” – “ДніпроАзот” – 73:75 (18:12; 17:14; 16:27; 22:22)

“Політехніка-Галичина”: Вігінс – 19 очок + 8 підбирань + 1 блок-шот; Ревзін – 18 очок + 5 підбирань + 1 передача; Морісон – 13 очок + 8…

“Політехніка-Галичина”: Вігінс – 19 очок + 8 підбирань + 1 блок-шот; Ревзін – 18 очок + 5 підбирань + 1 передача; Морісон – 13 очок + 8 підбирань + 1 передача + 2 блок-шоти.

“ДніпроАзот”: Карім – 24 очки + 5 передач + 9 підбирань; Горбенко – 18 очок + 5 підбирань + 1 передача.

Після трьох виїзних турів у четвертому “Політехніка-Галичина” у рідних стінах відкрила новий сезон грою проти дніпродзержинського “Дніпро-Азоту”. Суперник львів’ян до звітного туру не знав радостей перемог. Натомість “політехи” із трьох виїзних матчів зуміли привезти одну перемогу. Відкриття баскетбольного сезону ознаменувалося театралізованим дійством з акробатичними номерами колективу Львіського державного інстититу фізичної культури…

Дебют першого домашнього поєдинку нового сезону був за господарями. Перші очки матчу здобув “політех” Вігінс, який ефектно розправився зі своїми опонентами під щитом “ДніпроАзоту”. Далі Фанн та Морісон довели перевагу до – 5:0. Гостям ніяк не вдавалося відкрити лік забитих м’ячів. Передусім тому, що господарі вдало діяли у захисті. Після двох хвилин поєдинку рахунок для дніпродзержинців із-за дуги розмочив Горбенко. Однак це був лише спалах активності для гостей. Надалі “Політехніка-Галичина” впевнено заволоділа ініціативою і закономірно довела першу чверть до перемоги – 18:12.

У другій десятихвилинці перебіг подій на майданчику ПС “Галичина” істотно не змінився. Господарі ше більше закріпили свою перевагу у рахунку. Після прекрасно розіграної триходівки Ревзін-Броадус-Вігінс, останній завершив комбінацію влучним кидком з-під щита гостей – 23:15. Відтак на велику перерву “політехи” пішли маючи перевагу у 9 пунктів. Здавалося, після великої перерви господарі розвинуть успіх. Однак, не так сталося, як гадалося. Команду Володимира Поляха немов би підмінили. У “Політехніки-Галичини” зовсім розклеїлася гра в захисті. Після влучного кидка із середньої відстані від Ламара Каріма гості підібралися до “політехів” на відстань в одне очко – 37:36. Реакція тренерського штабу “Політехніки-Галични” не змусила себе довго чекати – тайм-аут. Після тренерських настанов господарі почали обстрілювати кільце “азотівців” із дальної дистанції. Снайперські здібності проявив Павло Ревзін, який раз по раз влучав з периметру. За 1.30 до завершення третього періоду рахунок після “трюльника” від все того ж Павла Ревзіна став – 51:47. Однак, гості знайшли піґулки від атакувальної гри львів’ян у захисті. Більше того після швидкого відриву наприкінці чверті Горбенко влучним кидком запалив на табло ПС “Галичина” невтішні для “політехів” цифри – 51:53.

Четверта чверть протікала у рівній боротьбі. Свідченням чому – гойдалки у рахунку. За дві хвилини до завершення четветого періоду Нік Вільямс “запалює” на табло цифри – 71:71. Згодом гості гублять м’яч в атаці і влучна двієчка з-під кільця дніпродзержинців від “політеха” Скота Морісона виводить йогог команду вперед – 73:71. Трибуни шаленими скандуваннями підтримають “Політехніку-Галичину”. Після цього розпочинається так звана тактика фолів у виконанні обох команд, яка у підсумку приносить першу перемогу у цьому чемпіонаті для “Дніпро-Азоту” – 73:75.

Джерело: БК Політехніка-Галичина