«Політехніка-Галичина» – «Дніпро» – 90:94 (21:22; 20:20;13:18;23:17) 13:17 (ОТ)

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 31 очко + 6 підбирань + 3 передачі, Віггінс – 23 очка + 10 підбирань + 3 перехоплення, Моррісон – 10 очок + 6 …

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 31 очко + 6 підбирань + 3 передачі, Віггінс – 23 очка + 10 підбирань + 3 перехоплення, Моррісон – 10 очок + 6 підбирань + 3 перехоплення, Ревзін – 9 очок + 7 підбирань + 3 передачі, Бродаус – 9 очок.

«Дніпро»: Бьортт – 23 очка + 4 підбирання, Аделеке – 14 очок + 15 підбирань + 3 блок-шоти, Браун – 13 очок + 4 передачі, Остін – 12 очок + 10 підбирань + 3 передачі, Іванов – 11 очок, Вільховецький – 9 очок + 5 підбирань.Поступившись у першому домашньому матчі нового сезону дніпродзержинському “Дніпро-Азоту” львівська “Політехніка-Галичина” зазнала другої поспіль домашньої поразки. Цього разу кривдниками “політехів” стало дніпропетровське “Дніпро”. Найприкріше те, що вдруге у сезоні “Політехніка-Галичина” поступається в овертаймі. Нагадаємо, що у першому турі львів’яни у західноукраїнському дербі поступилися в Івано-Франківську “Говерлі”.

Перші очки матчу здобув із-за периметру Лебєдєв. Господарі відповіли «двієчкою» Вігінса. Та все той таки Лебєдєв знову закинув «трюльник». Загалом в дебюті гри очки здобували тільки Вігінс та Лебєдєв. Команди відповідали одна одній атакую на атаку. І після чергового влучного кидка з периметру від Вігінса господарі перше зуміли вийти перед – 10:8. А після перехоплення Вігінс двома руками зверху забив чергову “двієчку”, чим змусив взяти тайм-аут тренерський штаб «Дніпра» – 14:8. Сталося це після п’яти стартових хвилин гри. До слова, саме Вігінс здобу усі 14 пунктів «політехів» у ці хвилини. Тайм-аут пішов на користь «дніпрянам», які після кидка Вільховецького не лише наздогнали господарів, а й вийшли вперед – 18:20. І тут вже прийшла черга тренерського цеху «Політехніки-Галичини» вносити корективи у гру – тайм-аут. Однак, як не старалися господарі, але перша чверть поєдинку залишилася за дніпропетровцями – 21:22.

Другий період розпочався влучною «трієчкою» від Вільховецького. «Політехи» відповіли точним середнім Скота Моррісона.

Однак після чергової результативної атаки гостей головний тренер «Політехніки-Галичини» Володимир Полях вже в дебюті другого періоду за рахунку (23:28) взяв тайм-аут. Після миттєвої паузи обидві команди довго не могли завершити атаку влучним кидком. Першим це вдалося гостям в обличчі Брауна, який був найспритнішим під кільцем галичан. Господарі намагалися будь-що наздогнати «Дніпро». Однак кидки із-за периметру у них вперто не йшли. Місію рятівника взяв на себе Рашан Броадус. Прохід під кільце і «2» з фолом скорочують відрив у рахунку до чотирьох пунктів – 32 – 36. На мить здалось, що господарі «намацали» кидок і от-от наздоженуть «дніпрян». Однак ті добре тримали удар і все-таки зуміли піти на велику перерву мінімально ведучи у рахунку – 41:42.

У третьому періоді після проходу Ніка Вільямса під щит гостей на табло засвітилися цифри– 48:47. Господарі майдинчика вийшли вперед. Опісля «Дніпро» загубило м’яч в атаці, за що було миттєво покаране «двійкою» від Вільяма Фанна – 50:47. Головний наставник дніпропетровців Денис Журавльов миттєво взяв тайм-аут. Та жодних дивідендів для його команди ця пауза не принесла. Чергова втрата м’яча в атаці і миттєва відповідь “політехів» у швидкому відриві, який завершив центровий «Політехніки-Галичини» Скот Моррісон. Та попри це гості не захотіли так просто складати зброї і зуміли не лише вирівняти рахунок, а й вийти вперед. Влучний двоочковий від Брауна, а потім «трюльник» від Вільховецького і попереду вже «Дніпро» – 54:57. Гості не збавили обертів, а навпаки ще більше розвинули успіх. Відтак, перед четвертою чвертю на табло Палацу спорту «Галичина» світилися невтішні для “політехів” цифри – 54:60. “Політехніці-Галичині” терміново зціпивши зуби потрібно було відігравати мінус шість.

Першим це завдання під скандування львівських уболівальників взявся вирішувати Нік Вільямс, який закинув «трійку». До слова, Нік видав просто таки фантастичний баскетбол у третій та четвертій чвертях поєдинку. В обличчі «дніпрянина» Дениса Іванова знайшлася гідна відповідь. «Забутий» на периметрі він без роздумів відплатив тією ж монетою. Далі гості не лише зуміли стримувати наступальний порив «політехів», а й збільшити відрив у рахунку до +11 – 59:70. Солювала у цей час темношкіра четвірка дніпропетровців розбавлена українцем Лебєдєвим. Аж тут снайперські здібності «згадав» капітан львів’ян Зубрицький, закинувши «трійку» з кута майданчика. Далі Ревзін, Броадус та Вігінс влучними «двійками» дарують надію на успішне завершення матчу для своєї команди. Рахунок скорочується до двох очок – 70:72. Пристрасті вирують просто неймовірні. Зал шаленіє скандуючи: «Політех! Політех!». Підтримувані своїми уболівальниками господарі за 1 хв 25 секунд до завершення четвертої чверті після влучного кидка Вігінса взагалі вийшли вперед – 75:73. Після цього розпочалася тактика дрібних фолів. За 15.4 секунди до завершення поєдинку при рахунку – 77:77 і володінням м’ячем дніпропетровцями «Політехніка-Галичина» взяла тайм-аут. Часу залишалося рівно на одну атаку, яку у «дніпрян» взявся завершувати Браун. Однак його прохід під кільце «політехів» і відчайдушний кидок із сиреною мети не досяг. Відтак доля зустрічі вирішувалася в овертаймі.

Додана п’ятихвилинка розпочалась влучним кидком із середньої дистанції Ревзіна. Гості відповіли влучанням Остіна, який виявився найспритнішим під щитом галичан. Ба більше! «Дніпряни» пішли у міні-відрив. Однак «політехи» стараннями Ніка Вільямса зуміли наздогнати «Дніпро». Однак на завершальну хвилину доданої п’ятихвилинки сил у «політехів» не вистачило. Друга поспіль поразка «Політехніки-Галичини» у рідних стінах – 90:94.

Джерело: БК Політехніка-Галичина