«Хімік» – «Політехніка-Галичина» – 88:79 (26:18, 19:19, 18:21, 25:21)

«Хімік»: Мілледж – 17 очок + 14 передач + 8 перехоплень + 7 підбирань, Гаррісон – 16 очок + 8 підбирань + 5 блок-шотів, Бізаца – 15 очок + 5 підбирань, Попов &nd…

«Хімік»: Мілледж – 17 очок + 14 передач + 8 перехоплень + 7 підбирань, Гаррісон – 16 очок + 8 підбирань + 5 блок-шотів, Бізаца – 15 очок + 5 підбирань, Попов – 11 очок + 4 підбирання + 3 перехоплення, Кальніченко – 10 очок + 3 підбирання.

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 19 очок + 4 підбирання, Ревзін – 16 очок + 4 підбирання, Моррісон – 13 очок + 6 підбирань + 3 перехоплення, Віггінс – 11 очок + 6 підбирань.

На матч проти львівської «Політехніки-Галичини» гравці «Хіміка» виходили лише з однією думкою – перемогти, – зауважує прес-служба южненського клубу. Довгоочікуваний результат южненці почали заробляти одразу ж, у першій чверті. Кертіс Мілледж і Тревіс Гаррісон склали відмінний дует, який і розбирав захист «Галичини». Перша чверть за «Хіміком» – 26:18. У другій десятихвилинці команди грали на рівних. Кращим у львів’ян був Скотт Моррісон, на якому раз по раз фолили «хіміки». Підсумок першої половини матчу – 45:37.

У другій половині «Галичина» почала стрімко відіграватися. Шквал триочкових влучань Павла Ревзіна змушував Віталія Усенка брати тайм аут неодноразово. У «Хіміка» вдало вступив у бій Тоні Бізаца, гра якого докорінно змінилася, оскільки хорватський форвард досить впевнено почав грати не тільки в нападі, але й у захисті. Підсумок третьої чверті – 18:21 на користь «Галичини», яка отримала шанс відігратися в заключній десятихвилинці, проте южненці дуже вже хотіли перемогти. Четверта чверть була виграна «Хіміком» – 25:21. На найвищому рівні провів чергову зустріч Кертіс Мілледж, який відпрацював сьогодні на всіх ділянках майданчика. Южненський «Хімік» здобув довгоочікувану перемогу, зігравши у справжній, командний, баскетбол.

Післяматчева прес-конференція

Кертіс Мілледж, гравець БК «Хімік»: «Звичайно, гра була дуже важкою, чотири поразки на нас дуже подіяли, але командна гра нам сьогодні вдалася, вся команда насолоджувалася грою, і гравці намагалися внести якомога більше в командний результат. Звісно ж, нам потрібно серйозно готуватися до кожної гри, і я сподіваюся, що це буде вдаватися нам щоразу краще».

Віталій Усенко, в.о. головного тренера БК «Хімік»: «Я сподіваюся, більше глядачів буде приходити на наші ігри, задоволений перемогою. Більш-менш ми зіграли сьогодні в захисті, за рахунок цього виграли матч. Важко, звичайно, без великого гравця, але сьогодні Вадик Матюкевич допоміг нам, Стас Завадський, всі разом об’єдналися та зробили ту роботу, яку повинні робити. Спасибі величезне гравцям за перемогу – це величезний внесок усіх нас – і Зоран нормально підготував команду, трохи не вистачало чогось, провалювалися на початку, в кінцівці. А сьогодні був настрій, дух, всі хлопці боролися, і я всім вдячний за перемогу. Я хотів би ще подякувати всім уболівальникам, усім, хто за нас хвилюється та вболіває».

В’ячеслав Богданов, гравець БК «Політехніка-Галичина»: «Якщо говорити по сьогоднішній грі, то ми програли підбір. І, звичайно, «Хімік» перевершив нас у бажанні, в боротьбі за відскік. Вони не майстерністю, а бажанням перевершили нас».

Володимир Полях, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»: «Несподіванок для нас не було, вся проблема була в бажанні команди. «Хімік», який іде з нулем у графі виграних матчів, грає з великим бажанням – навіть ті ігри, які були програні «Хіміком» – «Києву», «Будівельнику» – були зіграні з великим бажанням. Ми ці матчі вивчали, готуючись до сьогоднішньої зустрічі. Ми програли першу чверть. У першій половині матчу зробили 11 втрат, програли повністю щит. Я націлював команду на те, що бажання та віддача у грі вирішать все – так і сталося».