«Кривбасбаскет» – «Політехніка-Галичина» – 82:81 (18:23; 16:16; 17:19; 31:23).

«Кривбасбаскет»: Хіннант – 17 очок + 8 підбирань + 4 передачі, Жужа – 17 очок + 3 підбирання, Кондратовець – 15 очок, Корабльов – 10 очок + 3 підбирання.

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 23 очка + 4 підбирання + 3 передачі, Ебернетті – 18 очок + 7 передач + 4 підбирання, Віггінс – 16 очок + 12 підбирань.

«Кривбасбаскет» у нинішньому сезоні часто вирішує результат гри на останніх секундах зустрічі, – нагадує прес-служба криворізького клубу. От і у грі проти львівської «Політехніки» криворіжцям вистачило одного очка переваги, щоб святкувати перемогу.

Старт матчу вдався гравцеві криворіжців Кондратовцю, котрий на початку дебютної чверті заробив п’ять очок, три з яких були забиті з-за дуги. Але на цьому господарі вичерпали свій наступальний порив, і «політехи» почали йти у відрив. За хвилину до кінця чверті криворіжці поступалися десятьма очками (13:23), але пілюлю підсолодили Аннєнков і Корабльов, відігравши на двох п’ять пунктів (18:23).

У другій і третій десятихвилинці «Кривбасбаскет» був у ролі наздоганяючого. Тільки-но криворіжці наближалися до суперника на відстань одного-двох пунктів, як львів’яни одразу ж набирали очки. Вільямс і Віггінс бомбардували кільце господарів результативними двоочковими, а Ебернетті – результативними «трюльниками».

Заключна чверть була ще більш видовищною, ніж перші три. Десятихвилинка стартувала за рахунку  61:51 на користь гостей. «Кривбасбаскету» вдався ривок 12:2, завдяки якому криворіжці зрівняли рахунок (63:63). Постарався Кондратовець (два триочкових), Бакіч (три очка) і Хіннант (три очка). Відразу ж пішов тайм-аут від Подковирова. Це дало результат, і гості знову стали діяти впевнено. На паркеті поновилися «наздоганялки». А їх фіналом став результативний кидок Хіннанта. За шість секунд до кінця зустрічі «Кривбасбаскет» ввів м’яч у гру, і сольний прохід Хіннанта закінчився перемогою господарів 82:81.

Джерело: БК Політехніка-Галичина