«Хімік» – «Політехніка-Галичина» – 92:79 (24:21; 20:19; 21:16; 27:23)

«Хімік»: Мілледж – 22 очка + 4 підбирання + 4 перехоплення, Кальніченко – 15 очок + 5 підбирань, Бавчіч – 12 очок + 3 підбирання, Гаррісон – 11 очок,…

«Хімік»: Мілледж – 22 очка + 4 підбирання + 4 перехоплення, Кальніченко – 15 очок + 5 підбирань, Бавчіч – 12 очок + 3 підбирання, Гаррісон – 11 очок, Протіч – 10 очок + 4 передачі.

«Політехніка-Галичина»: Ебернетті – 18 очок + 7 підбирань + 5 передач, Андрюкайтіс – 15 очок, Вільямс – 14 очок + 3 підбирання + 3 передачі.

«Хімік», який набирає оберти від гри до гри, продемонстрував своє бажання перемогти «Політехніку-Галичину» вже в першій чверті. Хороший стартовий ривок в атаці і вдалі дії Кертіса Мілледжа на перехопленнях змусили львів’ян виконувати роль наздоганяючих вже на перших хвилинах. Підсумок першої чверті 24-21 на користь «Хіміка». У другій десятихвилинці южненці зіграли з «Галичиною» на рівних, вигравши цей ігровий відрізок з перевагою лише в 1 очко – 20-19. Підсумок першої половини зустрічі – 44-40 на користь «Хіміка».

Друга половина зустрічі стала справжнім розчаруванням для «галичан». Южненці почали грати набагато швидше, проводячи успішно ледь не кожну атаку. Підопічні Андрія Подковирова, у свою чергу, опустили руки під таким тиском «Хіміка». Крім феєричної гри Кертіса Мілледжа, який встиг порадувати своїх уболівальників чудової краси слем-данком, пішов кидок у Андрія Кальніченка. Підсумок третьої десятихвилинки – 21-16, і заключну чверть команди розпочали за рахунку 65-56. Четверта чверть не врятувала «Галичину» від вірної поразки. Протягом десятихвилинки южненці досягали переваги у 19 очок, що дозволило зняти питання про переможця ще до фінальної сирени. «Галичина» догравала цей матч без Павла Ревзіна, який заробив 5 фолів, а «Хімік» закінчував гру дублюючим складом, що дозволило львів’янам скоротити відставання до 13 очок. Підсумок матчу 92-79. «Хімік» здобув третю перемогу поспіль і втретє в цьому сезоні обіграв львівську «Галичину».

Післяматчева прес-конференція

Тодд Ебернетті, гравець БК «Політехніка-Галичина»:

Перемога в цій грі була дуже важливою для нас, оскільки ми поступилися «Хіміку» вдома. Але у нас вийшов повільний старт, ми не увійшли у свій ритм гри, дозволивши «Хіміку» закинути легкі м’ячі. Вже у другій чверті ми спробували наблизитися до суперника, збільшили темп гри, але, в той же час, зробили вісім втрат. У другій половині гри ми намагалися наблизитися до суперника та скоротити розрив у рахунку. Майже в кожній атаці «Хімік» продовжував забивати і домагався результату або з гри, або зі штрафних. Кінцевий результат був 92 очка на користь «Хіміка», за такої кількості забитих м’ячів наша команда не могла виграти.

Андрій Подковиров, головний тренер БК «Політехніка-Галичина»:

Основна причина поразки в тому, що команда Южного перевершила наших гравців у бажанні виграти. У нас не було тієї самовіддачі, тієї агресії в захисті і в нападі, яка потрібна для перемоги. Тодд вірно все сказав – ми у другій чверті досить успішно захистилися, але в ті моменти, коли вже оволоділи м’ячем і перейшли в напад, ми втрачали м’яч. Вісім втрат у центрі поля ми подарували Южному – це 16 очок, забитих зі швидкого прориву. Це не були ситуації вимушені, коли проти гравця агресивно захищаються. Захист суперника був агресивним, а наша команда збилася на індивідуальну гру. Це обумовлено тим, що погано зараз грає Моррісон, він абсолютно не допомагає команді ні в захисті, ні в нападі, нам відсотків 60 забивають із-під кільця. Зараз він просто відбуває номер, це основна проблема була сьогодні.

Станіслав Завадський, гравець БК «Хімік»:

Перш за все, хочу привітати нашу команду і всіх вболівальників із перемогою. Це була важка гра для нас, але запорукою перемоги стало те, що три гравці команди суперників отримали в першій половині по три фоли, і вже вони не могли захищатися досить агресивно. Плюс ми «вимкнули» їх великих, і вони не так багато забили нам із-під кільця, як це було у Львові або в першій грі в Южному. У нас перед грою була установка грати від захисту, і ми виконали завдання відсотків на сімдесят. Віддали багато підбирань – 11 відскоків у нападі зібрав Львів, було багато в них других атак.

Зоран Мартіч, головний тренер БК «Хімік»:

Я знав, що сьогодні буде дуже важка гра для нас. Ми десять днів тому грали у Львові, і це не було просто для нас. Протягом гри гравці не раз змусили мене понервувати – то не вдавалися дії в нападі, то робили дурні помилки, але ми сьогодні виграли, і я дуже щасливий. Вперше в цьому сезоні команда здобуває третю перемогу поспіль. Але ми ще багато чого маємо зробити, і ми не будемо розслаблятися.

Джерело: БК Політехніка-Галичина