«Політехніка-Галичина» – «ДніпроАзот» – 74:69 (21:12; 21:15; 16:24; 16:18)

«Політехніка-Галичина»: Вігінс – 20 очок + 6 підбирань + 3 перехоплення, Ебернетті – 11 очок + 6 підбирань + 6 передач, Ревзін – 8 очок + 6 підбирань + 3 передач…

«Політехніка-Галичина»: Вігінс – 20 очок + 6 підбирань + 3 перехоплення, Ебернетті – 11 очок + 6 підбирань + 6 передач, Ревзін – 8 очок + 6 підбирань + 3 передач, Срока – 6 очок + 10 підбирань + 4 передачі.

«ДніпроАзот»: Карім – 22 очка, Сірсніньш – 15 очок + 3 підбирання + 3 передачі + 3 перехоплення, М. Балашов – 12 очок.

І «Політехніка-Галичина», і «ДніпроАзот» знаходяться у нижній частині турнірної таблиці і будь-що прагнуть потрапити у чільну вісімку команд, яка вестиме боротьбу за «золото» української Суперліги. Характерною рисою звітного матчу стало те, що «Політехніка-Галичина» зуміла стримати чи не найголовнішу ударну силу у складі «ДніпроАзоту» Фрейзера. У темношкірого легіонера гостей відверто нічого не вдавалося ані в атаці, ані в захисті. Можливо, саме й це стало запорукою успіху галичан у домашній зустрічі.

Перші очки зустрічі закинув «політех» Алан Вігінс. Зробив це американський легіонер «Політехніки-Галичини» у чудовому стилі. Розірвав дистанції із своїм опонентом та з середньої дистанції поклав «двієчку» у кошик гостей. Попри це гості із Дніпродзержинська стараннями Горбенка та Фрейзера вийшли вперед. Та не довго гості вели перед у рахунку. Моріссон, а згодом Вільямс знову вивели львівську команду уперед. А Їхній парнтер по команді Алан Вігінс ще більше розвинув успіх «Політехніки-Галичини» своєю влучною «трійкою» з кута майданчика. А після чергового двоочкового влучання того ж таки Віггінса (11:4) тренерський штаб «Дніпро-Азоту» вдався до тайм-ауту. Однак жодних дивідендів для гостей ця пауза не принесла. Ревзін відзначився влучним «трюльником». Господарі впевнено тримали нитки гри у своїх руках. Дніпродзержинці навпаки ніяк не могли  «намацати» кидок. Після чергового швидкого відриву Моррісон ще збільшив перевагу своєї команди – 21:8. Господарі й надалі продовжували не влучати ні з периметра, ні з середньої відстані та й під щитом у дніпродзержинців теж не «клеїлося». Відтак перша чверть завершилася упевненою перемогою «Політехніки-Галичини» –21:12.

Початок другої чверті видався рівним. Ефектним «слемом» атаку двома руками зверху завершив Алан Віггінс, чим зірвав оплески на свою адресу. Слід також відмітити появу у другій чверті польського легіонера «політехів» Марціна Сроки, який доволі таки вдало діяв у захисних діяв своєї команди. Однак, попри це гостям ближче до завершення чверті таки вдалося дещо скоротити відставання у рахунку – 33:24. Відповідь тренера «Політехніки-Галичини» Андрія  Подковирова миттєва – тайм-аут. Після паузи Павло Ревзін закинув «трійку» виконавши, мабуть, тренерські настанови.  Успіх Ревзіна розвинув влучним середнім Віггінс. Тепер вже черга брати тайм-аут тренерського штабу «ДніпроАзоту». Настановами свого тренера дніпродзержинці скористалися сповна і завдяки влучним кидкам  Балашова та Фрейзера дещо скоротили своє відставання у рахунку перед великою перервою – 42:27.

Після великої перерви влучний кидок Моррісона відкрив третю чверть. Загалом перша половина третьої десятихвилинки стала справжньою «посухою» у плані набраних очок. Обидві команди транжирили свої моменти. Друга половина третьої чверті стала справжнім жахом для господарів. «Дніпро-Азот» наблизився у рахунку до шести очок – 52:46. Андрій Подковиров миттєво відреагував взявши тайм-аут. Після тайм-ауту господарі вдало зіграли  у захисті. А згодом двічі поспіль влучили з периметру. Спочатку це зробив Ебернетті, а згодом Зубрицький.  Відтак на четвертий період команди пішли за рахунку – 58:51.

«Посуха» у плані набраних очок перекинулася й на четверту чверть. За стартові три хвилини обидві команди на двох спромоглися на брати лише два очки. Сумбур в атакувальних діях, як господарів, так і гостей продовжився. Врешті-решт «азотівець» Балашов влучив з периметру, принісши тим самим перші очки в чверті для «ДніпроАзоту» – 60:54. Всередині четвертої десятихвилинки п’ятий персональний фол отримав “політех» Павло Ревзін і сів відпочивати до завершення матчу. До цього ще один гравець «Політехніки-Галичини» Нік Вільямс теж через перебір персональних зауважень не зміг допомогти своїй команді. Ситуація для львівської команди стала критичною. А після того, як Рінальдіс Сірсніньш влучив з периметру – 62:59 коуч «політехів» взяв черговий тайм-аут. Однак ніяких плодів для львів’ян пауза не принесла. Навпаки, Ламар Карім закинув два очки і скоротив відставання у рахунку до мінімуму – 62:61. До честі господарів вони не склали зброї. Влучна «трійка» Віггінса знову вивела «Політехніку-Галичину» на безпечну відстань (65:61). Тайм-аут тепер вже взяв головний тренер «азотівців» Ігор Чигринов, після якого «трійкою» відповів Сірсніньш. Однак, це «Дніпро-Азоту» не допомогло. «Політехніка-Галичина» таки здобула перемогу у нервовій кінцівці гри. А її героями стали Ілля Шемосюк та Тодд Ебернетті, які у відповідальний момент матчу з лінії штрафних не схибили.

Андрій Подковиров (головний тренер «Політехніки-Галичини»): «Сьогодні із гри повністю випали такі гравці, як Ходов та Шелуха. Що сталося із командою у третій чверті – це для мене загадка. Гравці «Політехніки-Галичини» чомусь почали грати на утримання рахунку. Наші баскетболісти чомусь боялися брати гру на себе та обігрувати своїх опонентів один в один. Також не було взаємодії у командних комбінаційних діях. Однак, я задоволеним, як моя команда зіграла у перших двох чвертях матчу. Задоволений тим, що вдалося нейтралізувати чи не найголовнішу ударну силу «ДніпроАзоту» Фрейзера. Загалом на кінцівку гри повпливали персональні фоли Ревзіна та Вільямса. Вільямс сьогодні добре попрацював на команду. Він намагався робити більший акцент на захисних діях.»

Ілля Шемосюк (гравець «Політехніки-Галичини»): «Вся команда сьогод6ні зіграла добре. Особливо це нам вдалося у першій та другій чвертях матчу. Нам вдалося зробити гарний відрив у рахунку. На загал, від «ДніпроАзоту» я очікував більшого…»

Ігор Чигринов (головний тренер «ДніпроАзоту»): «Перед цією зустріччю всі прекрасно усвідомлювали, що буде важко. І нам і «Політехніці-Галичині» аби потрапляти в плей-офф необхідно набирати очки. А так, гра мене не потішила, вона була невисокого рівня».

Станіслав Сокур (гравець «ДніпроАзоту»): «Важко коментувати такі матчі.  На початку ми пропустили багато необов’язкових м’ячів. Мабуть, це і вплинуло на підсумковий результат. Однак, наприкінці гри нам все-таки вдалося наздогнати суперників. Ключовим моментом став фол в нападі за 5 секунд до завершення основного часу матчу».

Джерело: БК Політехніка-Галичина