«Політехніка-Галичина» – «Азовмаш» – 85:83 (21:19; 27:19; 16:25; 21:20)

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 14 очок, Срока – 14 очок, Віггінс – 12 очок + 9 підбирань, Андрюкайтіс – 11 очок, Моррісон – 9 очок + 4 підбирання,…

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 14 очок, Срока – 14 очок, Віггінс – 12 очок + 9 підбирань, Андрюкайтіс – 11 очок, Моррісон – 9 очок + 4 підбирання, Ревзін – 8 очок + 6 передач + 4 підбирання.

«Азовмаш»: Пашаліч – 17 очок + 6 підбирань, Александер – 16 очок + 11 підбирань + 3 передачі, Каррі – 16 очок + 7 передач + 3 перехоплення, Хаус – 11 очок + 5 підбирань + 4 передачі, Пустозвонов – 11 очок + 5 підбирань.

Матч проти «Азовмашу» для «Політехніки-Галичини» мав особливе значення для львівської команди: після поразки від БК «Донецьк» турнірне становище вимагало тільки перемоги.

Видування виграв Аллан Віггінс, який передав м’яч Скотту Моррісону, щоправда, на цьому атака господарів захлинулася. А от Фред Хаус був влучним – 0:2. згодом Рамел Каррі повторив успіх «сімки» «Азовмашу» і різниця сягнула 4 пунктів. У відповідь Нік Вільямс наприкінці часу, відведеного на атаку, таки зумів забити із середньої. Відставання у 4 пункти зберігалося до 6.52 до завершення першої чверті, доки Рамел Каррі не збільшив його – 4:10. Серія помилок маріупольців в атаці швидко «зрівняла» рахунок – Ревзін та Срока забили по «трієчці» і – 12:12. А за 4.14 до сирени Мартінас Андрюкайтіс своїм дальнім взагалі вивів господарів уперед – 15:12. Результативність «політехів» не задовольнила Роландаса Ярутіса і за 3.21 до завершення чверті він був змушений взяти тайм-аут (17:14). Рамел Каррі перший відгукнувся на зауваження тренера і забив у прориві, а його почин підтримав Кріс Оуенс – 17:18. Господарі «збилися» на дальні кидки, які не досягали мети, що не влаштувало Андрія Подковирова, який відповів своєму візаві хвилинною перервою. Фінальна сирена пролунала одразу ж після влучного двоочкового від Тодда Ебернетті, який зафіксував на табло 21:19.

Другий період активніше розпочала «Політехніка-Галичина» – Марцін Срока змусив помилитися Фреда Хауса і надав можливість атакувати львівській команді, щоправда, особливих дивідендів це їй не принесло. Лише у наступній атаці Аллан Віггінс зумів забити у кошик суперників з близької відстані. А згодом Марцін Срока у проході вивів уперед свою команду на відстань 6-ти пунктів – 25:21. Хоча Максим Пустозвонов і забив у відповідь, «слем» Віггінса вкотре поставив гостей на своє місце. Варто зазначити, що «Азовмаш» не зупинився і навіть скоротив відставання до 3-х очок, а після влучного середнього від Максима Пустозвонова рахунок став – 27:26. Трохи згодом Драго Пашаліч взагалі зрівняв шанси команд – 28:28. Суперники почали діяти значно уважніше у захисті, що позначилося на табло – тривалий час рахунок не змінювався. Наприкінці першої половини як «Азовмаш», так і «Політехніка-Галичина» змогли потішити уболівальників забитими м’ячами, забивши за трохи більше, ніж 2 хвилини, на двох 30 очок. Та особливо шанувальникам баскетболу запам’ятався кидок із власної половини майданчика із сиреною Іллі Шемосюка, який дозволив відірватися на відстань 10 очок – 48:38.

Після перерви Нік Вільямс одразу ж забив із середньої, а от Діметріус Александер помилився в атаці «Азовмашу», що дозволило Аллану Віггінсу ще збільшити розрив у рахунку – 52:38. Трохи згодом Нік Вільямс Знову забив двієчку, однак порив «політехів» зупинив Кріс Оуенс, на якому «неспортивно» зфолив Павло Ревзін. Як наслідок – 54:42, а за мить різниця стала вимірюватися 10-ма пунктами після влучного Рамела Каррі. Маріупольці не зупинилися на початому і до середини чверті відставали лише на 4 очки. Більше того, за 3.15 до завершення третьої десятихвилинки уже «Азовмаш» повів у рахунку – 56:57, що змусило взяти тайм-аут Андрія Подковирова. Перепочинок пішов на користь львівській команді, яка знову пішла в атаку і повела – 64:61. Це уже не сподобалося Роландасу Ярутісу, який за 35 секунд до сирени взяв тайм-аут. Одразу ж Драго Пашаліч забив з-під кільця, на що в «Політехніки-Галичини» не знайшлося гідної відповіді – 64:63 після завершення третьої чверті.

Четвертий період для господарів почався вдало – Ярослав Зубрицький та Марцін Срока на двох забили 5 пунктів і різниця в рахунку збільшилася до 5 пунктів. Однак чемпіонський характер «Азовмашу» дався взнаки – за 6.59 відставання скоротилося до 3 очок. Неспортивний фол Фреда Хауса на Ніці Вільямсі дещо полегшив завдання «Політехніки-Галичини», які вдалося збільшити різницю до 4 пунктів. Після цього на майданчику можна було побачити гойдалки (маріупольцям навіть вдалося вийти уперед – 79:82). За 1.33 до завершення чверті (81:82) Роландас Ярутіс був змушений використати свій останній у другій половині матчу тайм-аут. Напруга зростала: за 34 секунди до сирени Пашаліч отримав 5-те персональне зауваження, а Мартінас Андрюкайтіс з лініїї штрафних реалізував обидва кидки – 83:83. Усе вирішилося за мить до свистка – Марцін Срока додав м’яч у кошик – 85:83 на користь господарів!

Джерело: БК Політехніка-Галичина