БК «Київ» – «Політехніка-Галичина» – 76:66 (13:23, 15:18, 26:14, 22:11)

«Київ»: Липовий – 23 очка + 4 передачі, Буренко – 13 очок + 3 передачі, Салтовець – 10 очок + 9 підбирань, Сандул – 10 очок + 10 підбирань + 3 перехоплення…

«Політехніка-Галичина»: Ебернетті – 14 очок + 4 підбирання + 3 передачі, Андрюкайтіс – 12 очок + 4 підбирання, Віггінс – 11 очок + 10 підбирань + 3 передачі.

Початок зустрічі минув у рівній боротьбі. Рахунок кидком із-за дуги відкрив Алан Віггінс, однак Олександр Липовий і компанія, які після матчу з «Хіміком» втратили травмованого Віталія Коваленка, протягом перших хвилин стартової чверті трималися поблизу суперника. Але після двох поспіль влучних кидків все того ж Віггінса, який став найактивнішим гравцем у складі львівської команди, відзначившись протягом стартових десяти хвилин 9-ма очками та 4-ма підбираннями, гості вирвалися вперед. А два триочкові постріли Ніка Вільямса та кидок Тодда Ебернетті після проходу з сиреною підбили підсумок стартової чверті – 13:23. Протягом наступних десяти хвилин, які стали найменш результативними у грі, львів’яни зуміли відірватися від «вовків» ще на три очка, вирушивши на велику перерву за комфортної переваги в рахунку 28:41. Здавалося, що вже ніщо та ніхто не завадить підопічним Андрія Подковирова здобути другу поспіль перемогу у столиці.

Але перша половина третьої чверті сплутала «політехам» всі карти. Ввімкнувши швидкість, задня лінія киян, у складі якої варто виокремити Павла Буренка, здійснила потужний ривок 9:4, а влучний дальній постріл Руслана Отверченка та чотири поспіль очка досвідченого Олега Салтовця повністю деморалізували суперника – 47:47 за чотири з половиною хвилини до кінця третього періоду. Незабаром Салтовець, реалізувавши один із двох штрафних, вперше за матч вивів свою команду вперед. І хоча на останню перерву команди пішли за мінімальної переваги «Політехніки-Галичини» (54:55 – Марцін Срока забив триочковий на останніх секундах чверті), підопічні Віталія Чернія довели, що всерйоз налаштовані здобути другу перемогу протягом тижня. І вони це зробили, в чудовому стилі провівши заключну десятихвилинку. Переломний момент відбувся незадовго до «екватору» чверті, коли два поспіль кидки Олександра Липового та «трюльник» Олександра Тищенка дозволили господарям відірватися в рахунку на 6 пунктів – 65:59. Надалі кияни, яких повів за собою капітан, не надали супернику жодного шансу, а холоднокровність Олександра Липового та Руслана Отверченка під час пробиття штрафних в нервовій кінцівці матчу принесла БК «Київ» яскраву перемогу. Таким чином, поступаючись –15, команда Віталія Чернія зуміла зібратися та виграти поєдинок із десятиочковою перевагою.

Джерело: БК Політехніка-Галичина