«Політехніка-Галичина» – БК «Київ» – 86:76 (25:13; 15:19; 21:20; 25:24)

«Політехніка-Галичина»: Вільямс – 21 очко + 5 передач, Джемісон – 19 очок + 7 підбирань, Віггінс – 16 очок + 10 підбирань, Зубрицький – 13 очок.

«Київ»: Липовий – 15 очок. Салтовець – 14 очок + 6 підбирань, Подолян – 13 очок + 4 підбирання, Буренко – 10 очок + 4 підбирання.

Старт матчу був за «Політехнікою-Галичиною». Саме господарі першими відкрили лік забитих м’ячів у поєдинку. Спочатку з-за дуги це зробив Ярослав Зубрицький, а згодом середнім кидком почин свого капітана підтримав Тод Ебернетті – 5:0. Гості відповіли двома пунктами Олега Салтовця. Та це був лише миттєвий успіх київських «вовків». Після ще однієї влучної «трійки» від Зубрицького та двох пунктів Ніка Вільямса (14:4) БК «Київ» взяв тайм-аут. Однак, особливих плодів для київського клубу ця пауза не принесла. Господарі й надалі продовжили своє домінування у першій чверті гри і довели її до закономірної перемоги – 25:13.

Друга чверть розпочалась фолом Вільямса на Отверченку, який штрафні виконав бездоганно. Та вже в наступній атаці Вільямс виправився, закинувши «два» пункти у кошик киян. Все ж БК «Київ» гідно тримав удар. Липовий з периметру «привіз» «трюльник» для «політехів». Та на цьому «вовки» не зупинилися. Олександр Липовий після чергової вдалої атаки з периметру скоротив відставання у рахунку до шести очок – 29:23. Здавалось би кияни знайшли свою гру. Однак, це було оманою. Шикарний слем-данк від Гарольда Джемісона привів до того, що головний тренер БК «Київ» Віталій Черній взяв тайм-аут. Відпочивши, кияни заграли більш сконцентрованіше у захисті та активніше у нападі. Завдяки цьому вони знову зуміли скоротити відставання у рахунку – 37:32. Відтак, за 52 секунди до завершення другої десятихвилинки головний тренер «Політехніки-Галичини» Андрій Подковиров взяв тайм-аут. Слова головного тренера гарно вплинули на гравців «Політехніки-Галичини». Партнери по команді знайшли Ніка Вільямса на периметрі і американський захисник «політехів» без роздумів поклав «трюльник» у кошик БК «Київ».

Старт третьої чверті видався рівним. Команди відповідали одна одній влучною атакою на атаку. Та все ж ближче до середини чверті господарі збільшили оберти. Особливо у ці хвилини у складі «Політехніки-Галичини» старався Алан Віггінс. Відтак, після чергового влучання від нього Віталій Черній взяв тайм-аут (48:38). Отримавши настанови тренера «вовки» відзначилися набраними пунктами. Зробив це Олег Салтовець. «Політехніка-Галичина» відповіла трьома пунктами Тода Ебернетті. Згодом ще один «трюльник» «прилетів» у кошик киян. Цього разу від Ніка Вільямса – 54:44.  Загалом львівська команда у третій чверті тримала зароблений гандикап у рахунку. Відтак, перед четвертою десятихвилинкою табло Палацу спорту «Галичина» висвітлювало рахунок – 61:52 на користь «Політехніки-Галичини».

Дебют четвертого періоду «політехам» не вдався. «Політехніка-Галичина» ніяк не могла набрати очки. Та й у захисті справи теж не надто «клеїлися». Реакція Андрія Подковирова на такі дії своїх підопічних не забарилася – тайм-аут. Однак, після коректив свого тренера «політехи» й надалі не могли «розпечатати» кошик гостей у четвертій чверті. Кияни натомість скоротили відставання до –4 (61:57). Сталося це після влучного кидка Рябчука. Господарі завдяки трійці Віггінса таки зуміли зламати неприємну «традицію» четвертої чверті. Та це був лише локальний успіх. Андрій Подковиров за 5.36 до сирени взяв черговий тайм-аут. Пауза плідно вплинула на «Політехніку-Галичину». Завдяки влучному кидку з периметру від Павла Ревзіна львів’яни знову вирвалися у рахунку на безпечну відстань – 69:60. Та на цьому господарі не зупинилися. Гарольд Джемісон зірвав шквал оплесків на свою адресу після красивого «слему». Після цього у грі настала пауза, яка була викликана неспортивним фолом гравця БК «Київ» Максима Сандула. Цей епізод ще більше загартував львівську команду. Ілля Шемосюк влучив «трійку», а Алан Віггінс «двієчку» – 77:60. Відтак, у ті дві з половиною хвилини, що залишалися до завершення матчу «Політехніка-Галичина» довела гру до перемоги – 86:76.