«Кривбасбаскет» поступився «ДніпроАзоту»

Ігор Зайцев знову став одним із кращих у складі своєї команди. переглянути галерею

«Кривбасбаскет» поступився «ДніпроАзоту» наприкінці напруженого та драматичного матчу – 69-70 (18-24, 13-14, 14-15, 24-17).

«Кривбасбаскет»: Корабльов – 19 очок + 5 підбирань + 5 передач, Зайцев – 15 очок + 8 підбирань + 4 блок-шоти + 3 передачі, Кондратовець – 14 очок + 8 підбирань + 5 передач.

«ДніпроАзот»: Сірсніньш – 14 очок + 6 передач + 4 підбирання, Фрейзер – 13 очок + 9 підбирань, Сірутавічус – 13 очок + 5 підбирань + 4 передачі, М. Балашов – 12 очок + 4 передачі, Дюкс – 11 очок + 4 підбирання + 3 передачі.

У надзвичайно впертій боротьбі «Кривбасбаскет» поступився «ДніпроАзоту» з різницею лише в один пункт, – зауважує прес-служба криворізького клубу.

«Кривбасбаскет» почав гру з «трюльника» від Аннєнкова. Балашов і Фрейзер швидко нівелювали стартову активність господарів і вивели свою команду вперед. Але ривок 4:0 від Зайцева вирівнює ситуацію. Розвинути успіх криворіжцям не вдалося, зате пара американських легіонерів «ДніпроАзоту» Меррікс і Дюкс додали в скарбничку команди п’ять очок, і на цьому команди закінчили першу чверть (18:24).

Друга та третя чверті були досить бідними не результативність. Як і передбачав у своєму прев’ю Володимир Чурсін, «ДніпроАзот» дуже агресивно діяв у захисті. Криворіжці протиставили «азотовцям» захисні редути незгірше. Тому у двох десятихвилинка командам було важко відзначитися, основний акцент робився на оборону. Підтвердженням цьому стала перша половина другої чверті, коли за п’ять хвилин зіграного часу рахунок десятихвилинки був 5:2. Але, незважаючи на рівну боротьбу, «азотовці» з різницею в один пункт виграли обидві десятихвилинки (14:13 і 15:14 відповідно).

Таким чином, до останньої чверті «ДніпроАзот» був попереду на вісім пунктів. «Кривбасбаскет» розумів, що, якщо не переломити хід поєдинку, гра буде програна. Господарі зі стартом десятихвилинки «кинулися» на кільце суперника. Ривок від «Кривбасбаскету» 15:1 перевернув все з ніг на голову. Триочкові пішли у Кондратовця, а Зайцев із Корабльовим перегравали Фрейзера під його кільцем. Але «ДніпроАзот» довів, що він не з боязкого десятку. Всюдисущий Фрейзер, хоч і помилявся під своїм кошиком, але під чужим був бездоганним. До кінця гри команди йшли ніздря в ніздрю. За хвилину до закінчення десятихвилинки «Кривбасбаскет» пропустив триочковий, і гості зрівняли рахунок (67:67). У наступній атаці «ДніпроАзот» знову реалізовує кидок із-за дуги (Сірсніньш). Кондратовець не погодився з таким перебігом подій і взяв гру на себе, прорвавшись під кільце суперника. Віктор забив два очка, і, при цьому, Фрейзер уп’яте сфолив на ньому. На жаль, Кондратовець не був точним із лінії штрафних. Фрейзер, який одержав п’яте зауваження, намагався продовжити гру, на що вказав головний тренер «Кривбасбаскету» Володимир Чурсін, і судді показали Майклу технічний фол. Але потім рішення було скасовано, й гості святкували перемогу.

Тим часом: в чотирьох очних зустрічах нинішнього сезону «ДніпроАзот» здобув три перемоги та лідирує за їх підсумками з рахунком 303-273. Відзначимо й неймовірну «одноманітність» «Кривбасбаскету», який у зустрічах із дніпродзержинською командою набирав 69, 67, 68 та 69 очок відповідно.