БК «Донецьк» – «Політехніка-Галичина» – 84:65 (20:18, 24:17, 22:17, 18:13)

БК «Донецьк»: Кравцов – 16 очок + 4 підбирання, Васільєвіч – 16 очок + 4 передачі + 3 підбирання, Оуенс – 11 очок + 7 підбирань, Цвєтковіч – 10 очок.

«Політехніка-Галичина»: Джемісон – 13 очок + 5 підбирань, Ревзін – 11 очок + 4 підбирання, Вільямс – 11 очок.Львівська «Політехніка» приїхала до Маріуполя відразу на два матчі – сьогодні на команду Андрія Подковирова чекала гра проти «Донецька», а вже в понеділок поєдинок із «Азовмашем». Цікаво, що гості із заходу країни приїхали у супроводі групи підтримки, причому в нинішньому сезоні подібним похвалитися може далеко не кожен. Не обійшлося в СК «Азовмаш» і без групи підтримки «Донецька», так що між уболівальниками, що сиділи по діагоналі, розгорнулася своє суперництво, – зауважує прес-служба донецького клубу.

Стартові хвилини поєдинку суперники провели взагалі не захищаючись – атака на атаку, точний кидок проти відповіді суперника. У складі «Політехніки» перші три атаки вдало завершив Вільямс, потім себе показав Джемісон, а ось «Донецьк» грав більш командно. Після двох дальніх влучань Оуенса та Васільєвіча донецька команда вперше вийшла вперед (14:10), а Андрій Подковиров узяв тайм-аут. У цілому ж, гра в першій чверті протікала спокійно, наче суперники придивлялися один до одного. За 150 секунд до першої малої перерви на табло горіли паритетні 15:15. «Тигри» виграли затяжний період 20:18, але значно важливішим було те, що людина-гора Джемісон отримав три персональні зауваження.

Ривком 8:0 на старті другої чверті господарі чітко дали зрозуміти, що затягувати інтригу в цьому поєдинку не мають наміру. Підписувати капітуляцію гості також не поспішали, але на всіх ділянках майданчика програвали суперникові у швидкості. Часом «політехи» навіть у позиційному нападі стояли в очікуванні дива і на плаву втрималися лише завдяки трьом поспіль влучанням з-за дуги – 34:27 за чотири хвилини до великої перерви. За рахунку 40:30 в донецькій команді дебютував Салтовець – на Джемісоні «великі» господарів уже набрали достатньо фолів. На антракт команди пішли за рахунку 44:35.

На другий тайм наставник гостей дістав козир із рукава – на майданчику вперше з’явився Віггінс, який увесь перший тайм відсидів на краю лавки, всім своїм виглядом показуючи травму. Донеччани повернулися на майданчик дещо «холодними», звідси й новий вхід у гру. Втім, на очковій дистанції це практично не позначалося. Вже на 25-й хвилині у складі гостей три гравці були на прапорці – Андрюкайтіс, Джемісон і Ебернетті мали в пасиві по чотири персональні зауваження кожен. Зрозуміло, що це сковує, а тому за рахунку 53:43 тренерський штаб галичан вирішив узяти тайм-аут. Першим «Політехніка» втратила фактурного центрового, який довго не хотів вірити арбітрам. «Донецьк», не докладаючи значних зусиль, вийшов на позначку у два десятки очок (64:44) переваги, і форсувати події не було жодного резону. Андрій Подковиров став використовувати молодь.

Заключна чверть стартувала за рахунку 66:52, так що деякі питання ще залишалися без відповіді. З одного боку, дистанція була цілком комфортною, а з іншого, розслаблятися було зарано. «Тигри» швидко повернулися на колишні рубежі (74:52), і далі пішла гра без внутрішньої напруги. Кравцов забивав «цвяхи», Васільєвіч бігав наввипередки з м’ячиком, а за рахунку 79:59 в донецькій команді дебютував Липовий. Поєдинок «Донецьк» завершував чотирма українцями, як, утім, і «Політехніка».